6. VILLÁS ADRIENN KAMARAÁRVERÉS

2017. december 11.

287 tétel
HATVANI PERLUSZ GYULA  (1896-1944) - Erdélyi táj
21. tétel
36,5x47 cm, pasztell, papír
jel. j. l. Hatvani Perlusz Gyula 1940
Kikiáltási ár: 38.000 Ft
KARLOVICS TIBOR  (1949- ) - Virágcsendélet
22. tétel
55x42 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Karlovics Tibor 1981.
Kikiáltási ár: 15.000 Ft
SZABÓ VLADIMIR
(1905-1991) - Hableány
23. tétel
SZABÓ VLADIMIR
(1905-1991) - Hableány
50x60 cm, olaj, farost
jel. j. l. SZV
Kikiáltási ár: 110.000 Ft
TOROCZKAY OSZVALD  (1884-1951) - Nyári táj
24. tétel
59x69 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Toroczkai O.
Kikiáltási ár: 75.000 Ft
BERKES ANTAL  (1874-1938) - Nagyvárosi utcarészlet télen
25. tétel
40,5x51 cm, olaj, karton
jel. b. l. Berkes A.
Kikiáltási ár: 110.000 Ft
19. SZÁZADI FESTŐ - Dunai hajósok, 1850 körül
26. tétel
45x55 cm, olaj, vászon
J. n.
Kikiáltási ár: 55.000 Ft
BAKOSS TIBOR  (1868-1950) - Falusi udvar
27. tétel
21x30 cm, akvarell, papír
jel. j. l. Bakoss Tibor
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
MAGHY ZOLTÁN  (1903-1999) - Tokaj, 1960
28. tétel
21,5x31 cm, ceruza, papír
jel. j. l. Maghy Z Tokaj 1960
Kikiáltási ár: 16.000 Ft
TÓTH B. LÁSZLÓ  (1906-1982) - Parkrészlet
29. tétel
29x39 cm, akvarell, papír
jel. j. l. Tóth B. László 1938
Kikiáltási ár: 14.000 Ft
BENYOVSZKY ISTÁN  (1898-1969) - Vágtató csikósok
30. tétel
38x55 cm, színezett rézkarc
jel. j. l. Benyovszky István
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
GÁBORJÁNI SZABÓ KÁLMÁN  (1897-1955) - Budapest látképe háttérben a Budai Várral
31. tétel
24x32 cm, fametszet, papír
jel. b. l. G. SZ. K. 1940 és Bp. 1940. és j. l. Rigó Károly barátomnak szeretettel GSZ Kálmán és Gáborjáni Szabó Kálmán
Kikiáltási ár: 8.500 Ft
VASZARY JÁNOS  (1867-1939) - Fekvő női akt
32. tétel
20x27 cm, rézkarc
jel. j. l. Vaszary János és b. l. Prihoda sc.
Kikiáltási ár: 15.000 Ft
PÁLNAGY ZSIGMOND (1896-1959) - Alföldi tanya
33. tétel
49,5x70 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Pálnagy
Kikiáltási ár: 75.000 Ft
PÁLNAGY ZSIGMOND (1896-1959) - Ebédidő
34. tétel
59x79,5 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Pálnagy
Kikiáltási ár: 95.000 Ft
GLATZ OSZKÁR  (1872-1958) - Testvérek
35. tétel
35x26 cm, Glatz Oszkár után Prihoda István színezett rézkarc
jel. b. l. Prihoda
Kikiáltási ár: 9.000 Ft
SZŐNYI ISTVÁN  (1894-1960) - Kislány modell
36. tétel
24x17 cm, rézkarc
jel. j. l. Szőnyi István
Kikiáltási ár: 9.000 Ft
GLATZ OSZKÁR  (1872-1958) - Olvasó bujáki kislány
37. tétel
50,5x38,5 cm, olaj, vászon
jel. j. k. Glatz 1939.
Kikiáltási ár: 320.000 Ft
RÓZSA
38. tétel
RÓZSA
Herendi porcelán.
Kikiáltási ár: 1.800 Ft
RÓZSA
39. tétel
RÓZSA
Herendi porcelán.
Kikiáltási ár: 1.800 Ft
RÓZSA
40. tétel
RÓZSA
Herendi porcelán.
Kikiáltási ár: 1.800 Ft
287 tétel
© 2015 - 2017 Villás Galéria Villás Galéria - Minden jog fenntartva