Bronz kisplasztika.
A szoborból az 1933-as Jamboree alkalmával kb. 120 db-ot öntöttek.
Az alsó kereten „Légy résen” felirat.
Jelzett: hátul, Fehér J. 933.
Magasság: 16 cm
Szögletes márványtok, tetején spiáter horgászó fiú figurális díszítéssel.
Felesütős működő szerkezet arab számos számlappal.
Figura jelzett: hátul, H. TREMO
Méret: 54,5x26,5x13 cm
Ezüst, négy gömblábon álló nyújtott szögletes forma öntött peremes díszítéssel.
Agárfejes jelzéssel, BACHRUCH. A. SUCC mesterjeggyel.
Súly: 43 g
Ezüst, négy barokk lábon álló kerek talpú füles tagolt szár barokk- és levélmintás díszítéssel, kék fodros üvegtállal.
Dianás jelzéssel, M. G. mesterjeggyel.
Méret: 27,5x23 cm
Nettó súly: 182 g
Ezüst, négy lábon álló szögletes hólyagos forma növényi mintás nyitódású tetővel.
Dianás jelzéssel, T. GY. mesterjeggyel.
Méret: 9,5x14x11 cm
Súly: 447 g
Nyolcszögletes forma bársonnyal bevonva, zsanéros nyitódású tetején ezüst rátétes díszítéssel.
Olasz, 925-ös finomsági jellel.
Méret: 7x15,5x12 cm
Ezüst, négy állatfigurális lábon álló ovális forma zsanéros nyitódású tetővel.
Dianás jelzéssel, H. S. mesterjeggyel.
Méret: 11,5x13,5x12 cm
Súly: 207 g
Ezüst, kerek füles forma eredeti csiszolt üvegbetéttel.
Pesti Dianás jelzéssel, kopott mesterjeggyel (1867-1937).
Méret: 8,5x29,5x21,5 cm
Nettó súly: 443 g
Egyik füle javított.
Az oldalon történő látogatása során cookie-kat ("sütiket") használunk. Ezen fájlok információkat szolgáltatnak számunkra a felhasználó oldallátogatási szokásairól, de nem tárolnak személyes információkat. Az oldalon történő továbblépéssel elfogadja a cookie-k használatát. További információk »