Lap tetejére

Aktuális aukció

7. VILLÁS ADRIENN KAMARAÁRVERÉS

2018. december 10.

Hétfő

17.00 óra

A mellékelt katalógusra kattintva is megtekintheti
az árverésre szánt tárgyakat.
VILLÁS ADRIENN KAMARAÁRVERÉS
Soron következő aukció tételeinek listája:
259 tétel
Tételek /oldal:
Kategóriák:
VÁZA
101. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Német, Echt Kobalt porcelán, kék alapon aranyozott virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Magasság: 19 cm
Kikiáltási ár: 1.200 Ft
VÁZA TETŐVEL
102. tétel
VÁZA TETŐVEL
Műtárgyak
Német, Echt Kobalt porcelán, kék virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Magasság: 24 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
VÁZA
103. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Német, Echt Kobalt porcelán, öblös test keskenyedő szájrésszel, kék alapon aranyozott virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Magasság: 18,5 cm
Kikiáltási ár: 1.200 Ft
HALAS TÁLKA
104. tétel
HALAS TÁLKA
Műtárgyak
MZ Ausztria porcelán, ovális forma, halas díszítéssel.
1900-as évek.
Méret: 30,5x15,5 cm
Kikiáltási ár: 1.800 Ft
SZÓSZOS TÁLKA
105. tétel
SZÓSZOS TÁLKA
Műtárgyak
Karlsbad porcelán, kerek talpon álló füles forma, tetővel, porcelán kanállal.
1900-as évek.
Méret: 18x20x22 cm
Kikiáltási ár: 1.800 Ft
MOGYORÓS TÁLKA
106. tétel
MOGYORÓS TÁLKA
Műtárgyak
Német porcelán, kerek karéjos füles forma, aranyozott és virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Átmérő: 16 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
SÜTEMÉNYES KÍNÁLÓTÁL
107. tétel
SÜTEMÉNYES KÍNÁLÓTÁL
Műtárgyak
Carl Knell – Carlsbad porcelán, kerek karéjos forma virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Átmérő: 32 cm
Kikiáltási ár: 2.600 Ft
KÍNÁLÓTÁL
108. tétel
KÍNÁLÓTÁL
Műtárgyak
Porcelán, kerek talpon álló füles forma, dúsan aranyozott és virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Méret: 8x31x26,5 cm
Kikiáltási ár: 2.800 Ft
KÍNÁLÓ
109. tétel
KÍNÁLÓ
Műtárgyak
Német, Echt Kobalt porcelán, kerek forma, kék alapon dúsan aranyozott virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Átmérő: 32 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
SÜTEMÉNYES KÉSZLET
110. tétel
SÜTEMÉNYES KÉSZLET
Műtárgyak
Peach Golden Choice porcelán, 6 személyes, 8 db-os, kék alapon aranyozott és romantikus jelenettel.
Eredeti díszdobozban.
Kikiáltási ár: 46.000 Ft
SÜTEMÉNYES KÉSZLET
111. tétel
SÜTEMÉNYES KÉSZLET
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, 6 személyes, 7 db-os, virágmintás díszítéssel.
Kikiáltási ár: 3.200 Ft
SÜTEMÉNYES KÉSZLET
112. tétel
SÜTEMÉNYES KÉSZLET
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, 6 személyes, 7 db-os, kék és aranyozott díszítéssel.
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
EDÉNYALÁTÉT
113. tétel
EDÉNYALÁTÉT
Műtárgyak
Négy emberfej figurális lábon álló füles réz keretben, gyümölcs- és lepkemintás porcelánfajansz betét.
1900-as évek.
Méret: 37x30 cm
Kikiáltási ár: 11.000 Ft
GYERTYATARTÓ PÁRBAN
114. tétel
GYERTYATARTÓ PÁRBAN
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, kék virágmintás díszítéssel.
Magasság: 15 cm
Kikiáltási ár: 1.800 Ft
KASPÓ
115. tétel
KASPÓ
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, öblös forma, kék virágmintás díszítéssel, aranyozott áttört peremmel.
Méret: 10x9 cm
Kikiáltási ár: 4.400 Ft
TEÁSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
116. tétel
TEÁSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, aranyozott, színes virág- és lepkemintás díszítéssel.
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
VÁZA
117. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, aranyozott, színes virág- és lepkemintás díszítéssel.
Magasság: 18,5 cm
Kikiáltási ár: 4.600 Ft
VÁZA
118. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, aranyozott és színes virágmintás díszítéssel.
Magasság: 27 cm
Kikiáltási ár: 9.000 Ft
GYERTYATARTÓ
119. tétel
GYERTYATARTÓ
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, aranyozott és virágmintás díszítéssel.
Magasság: 14,5 cm
Kikiáltási ár: 1.200 Ft
FALI DÍSZTÁNYÉR
120. tétel
FALI DÍSZTÁNYÉR
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, aranyozott, virág- és lepkemintás díszítéssel.
Átmérő: 30,5 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
ÓRA
121. tétel
ÓRA
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, aranyozott színes virág- és lepkemintás díszítéssel.
Átmérő: 25,5 cm
Kikiáltási ár: 8.500 Ft
TEÁSKÉSZLET
122. tétel
TEÁSKÉSZLET
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, 10 személyes, 23 db-os, aranyozott, színes virág- és lepkemintás díszítéssel.
Kikiáltási ár: 24.000 Ft
KOMPÓTOS KÉSZLET
123. tétel
KOMPÓTOS KÉSZLET
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, 12 személyes, 13 db-os, aranyozott, színes virág- és lepkemintás díszítéssel.
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
KÁVÉSKÉSZLET
124. tétel
KÁVÉSKÉSZLET
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, 12 személyes, 27 db-os, aranyozott, színes virág- és lepkemintás díszítéssel.
Kikiáltási ár: 28.000 Ft
ÉTKÉSZLET
125. tétel
ÉTKÉSZLET
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, 12 személyes, 47 db-os, aranyozott, színes virág- és lepkemintás díszítéssel.
Pár darabja pótolt.
Kikiáltási ár: 65.000 Ft
VÁGYÓDÁS
126. tétel
VÁGYÓDÁS
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfigura, zöld eozinmázzal.
1900-as évek második fele.
Magasság: 24 cm
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
KANCSÓ
127. tétel
KANCSÓ
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfajansz, zöld eozinmázzal, domború virágmintás díszítéssel.
1900-as évek második fele.
Magasság: 29,5 cm
Kikiáltási ár: 11.000 Ft
FÜRDŐZŐ NŐ
128. tétel
FÜRDŐZŐ NŐ
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfigura, zöld eozinmázzal.
1900-as évek második fele.
Magasság: 26 cm
Kikiáltási ár: 16.000 Ft
NYÚL KÁPOSZTALEVÉLLEL
129. tétel
NYÚL KÁPOSZTALEVÉLLEL
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfajansz, ökörvér mázzal.
1900-as évek második fele.
Méret: 6,5x10x5 cm
Kikiáltási ár: 3.800 Ft
FEKVŐ BÖLÉNY
130. tétel
FEKVŐ BÖLÉNY
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfajansz, zöld eozinmázzal.
1900-as évek második fele.
Méret: 24x12 cm
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
PÁROS ŐZ
131. tétel
PÁROS ŐZ
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfajansz, zöld eozinmázzal.
1900-as évek második fele.
Méret: 8,5x16x8,5 cm
Kikiáltási ár: 3.800 Ft
VÁZA
132. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfajansz, zöld eozinmázzal.
1900-as évek második fele.
Magasság: 19 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
NÉVJEGYTARTÓ
133. tétel
NÉVJEGYTARTÓ
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfajansz, zöld eozinmázzal, rák figurális díszítéssel.
1900-as évek második fele.
Átmérő: 15,5 cm
Kikiáltási ár: 4.600 Ft
POHÁR
134. tétel
POHÁR
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfajansz, zöld eozinmázzal, domború art decós díszítéssel.
1900-as évek második fele.
Magasság: 8 cm
Kikiáltási ár: 1.800 Ft
VÁZA
135. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfajansz, zöld eozinmázzal, domború figurális díszítéssel.
1900-as évek második fele.
Magasság: 22 cm
Kikiáltási ár: 8.000 Ft
HÁRFÁS NŐ
136. tétel
HÁRFÁS NŐ
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfajansz, zöld eozinmázzal.
Art deco stílus.
1900-as évek második fele.
Magasság: 33 cm
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
KANCSÓ
137. tétel
KANCSÓ
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfajansz, zöld eozinmázzal, domború virágmintás díszítéssel.
1900-as évek második fele.
Magasság: 29,5 cm
Kikiáltási ár: 11.000 Ft
NAPIMÁDÓ
138. tétel
NAPIMÁDÓ
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfajansz, zöld eozinmázzal.
Art deco stílus.
1900-as évek második fele.
Török János terve alapján.
Magasság: 26,5 cm
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
ÜLŐ NŐ
139. tétel
ÜLŐ NŐ
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfajansz, zöld eozinmázzal.
1900-as évek második fele.
Magasság: 20 cm
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
TÁL
140. tétel
TÁL
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfajansz, zöld eozinmázzal, kerek forma domború art decós díszítéssel.
1900-as évek második fele.
Átmérő: 19 cm
Kikiáltási ár: 7.000 Ft
ANYA GYERMEKÉVEL
141. tétel
ANYA GYERMEKÉVEL
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfajansz, zöld eozinmázzal.
1900-as évek második fele.
Magasság: 22 cm
Kikiáltási ár: 8.500 Ft
ART DECO VÁZA
142. tétel
ART DECO VÁZA
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfajansz, színes mázzal, táncoló alakokkal.
Tervezte: Török János.
1960-as évek.
Magasság: 41 cm
Kikiáltási ár: 9.000 Ft
IZSÉPY MARGIT - Don Quijote
143. tétel
IZSÉPY MARGIT - Don Quijote
Műtárgyak
Mázas kerámia.
Jelzett: alján, Izsépy és hátul, Don Quijote.
1940-es évek körül.
Méret: 22,5x19 cm
Kikiáltási ár: 9.500 Ft
RÁCZ EDIT (1936- ) - Guggoló női akt
144. tétel
RÁCZ EDIT (1936- ) - Guggoló női akt
Műtárgyak
Bronzírozott terrakotta kisplasztika fa talpon.
Jelzett: talapzaton, Rácz E.
Magasság: 20,5 cm
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
IZSÉPY MARGIT - Lány kutyával
145. tétel
IZSÉPY MARGIT - Lány kutyával
Műtárgyak
Mázas kerámia.
Jelzett: alján, Izsépy.
1940-es évek körül.
Magasság: 23 cm
Kikiáltási ár: 7.500 Ft
TRISCHLER FERENC (1945- ) - Ülő akt
146. tétel
TRISCHLER FERENC (1945- ) - Ülő akt
Műtárgyak
Terrakotta szobor.
Jelzett: oldalán, benyomott Trischler.
Méret: 28x27x19,5 cm
Kikiáltási ár: 8.500 Ft
TÓTH VALÉRIA (1943- ) - Fekvő lány
147. tétel
TÓTH VALÉRIA (1943- ) - Fekvő lány
Műtárgyak
Terrakotta szobor.
Jelzett: alján, benyomott Tóth Valéria.
Méret: 21,5x39x19 cm
Kikiáltási ár: 8.500 Ft
KOVÁCS ÉVA (1938-2017) - Kislány virággal
148. tétel
KOVÁCS ÉVA (1938-2017) - Kislány virággal
Műtárgyak
Kerámia.
Jelzett: ruháján hátul, K. É.
Magasság: 14 cm
Kikiáltási ár: 6.000 Ft
KOVÁCS ÉVA (1938-2017) - Ülő kislány
149. tétel
KOVÁCS ÉVA (1938-2017) - Ülő kislány
Műtárgyak
Kerámia.
Jelzett: ruháján hátul, K. É.
Magasság: 19 cm
Kikiáltási ár: 11.000 Ft
KOVÁCS ÉVA (1938-2017) - Jegyespár
150. tétel
KOVÁCS ÉVA (1938-2017) - Jegyespár
Műtárgyak
Kerámia.
Jelzett: ruháján hátul, K. É.
Magasság: 31,5 cm
Kikiáltási ár: 16.000 Ft
KOVÁCS ÉVA (1938-2017) - Fejkendős nő
151. tétel
KOVÁCS ÉVA (1938-2017) - Fejkendős nő
Műtárgyak
Kerámia.
Jelzett: ruháján hátul, K. É.
Magasság: 22 cm
Kikiáltási ár: 7.000 Ft
KISS ROÓZ ILONA (1920-2010) - Lány virágos ruhában
152. tétel
KISS ROÓZ ILONA (1920-2010) - Lány virágos ruhában
Műtárgyak
Festett, égetett kerámia.
Jelzett: ruháján belül, Kiss Roóz.
Magasság: 29 cm
Kikiáltási ár: 24.000 Ft
KISS ROÓZ ILONA (1920-2010) - Lány könyvvel
153. tétel
KISS ROÓZ ILONA (1920-2010) - Lány könyvvel
Műtárgyak
Festett, égetett kerámia.
Jelzett: ruháján belül, Kiss Roóz.
Magasság: 38 cm
Kikiáltási ár: 38.000 Ft
KISS ROÓZ ILONA (1920-2010) - Kötényes fiú
154. tétel
KISS ROÓZ ILONA (1920-2010) - Kötényes fiú
Műtárgyak
Festett égetett kerámia.
Jelzett: belül, Kiss Roóz.
Magasság: 20 cm
Kikiáltási ár: 16.000 Ft
BORSOS GÉZA (XX. század) - Birkózók
155. tétel
BORSOS GÉZA (XX. század) - Birkózók
Műtárgyak
Kerámia szobor.
Jelzett: talapzaton, Borsos Géza 1941
Méret: 20,5x17,5 cm
Kikiáltási ár: 7.000 Ft
BADÁR BALÁZS (1896-1972) - Füles váza
156. tétel
BADÁR BALÁZS (1896-1972) - Füles váza
Műtárgyak
Mázas keménycserép, növényi mintás díszítéssel.
Jelzett: alján, benyomott Badár Balázs Mezőtúr
Magasság: 60,5 cm
Apró restaurálással.
Kikiáltási ár: 26.000 Ft
ÜDVÖZLET
157. tétel
ÜDVÖZLET
Műtárgyak
Hummel (Goebel) figura.
Jelzett: talpán, M. J. Hummel és Goebel W. Germany.
Magasság: 11 cm
Kikiáltási ár: 8.500 Ft
KOVÁCS MAGDA (XX. század) - Lány tállal
158. tétel
KOVÁCS MAGDA (XX. század) - Lány tállal
Műtárgyak
Festett mázas cserép.
Jelzett: belül, KM
Magasság: 24 cm
Kikiáltási ár: 7.000 Ft
KOVÁCS MARGIT (1902-1977) - Juhász fiú
159. tétel
KOVÁCS MARGIT (1902-1977) - Juhász fiú
Műtárgyak
Festett, égetett kerámia.
Jelzett: ruháján elöl, 1958 K. M.
Magasság: 14,5 cm
Kikiáltási ár: 38.000 Ft
BADÁR BALÁZS (1896-1972) - Kancsó
160. tétel
BADÁR BALÁZS (1896-1972) - Kancsó
Műtárgyak
Mázas keménycserép, kerek talpon álló kecses füles forma.
Jelzett: talpán, benyomott Badár Balázs Mezőtúr.
Magasság: 57 cm
Kikiáltási ár: 22.000 Ft
FALI DÍSZTÁNYÉR
161. tétel
FALI DÍSZTÁNYÉR
Műtárgyak
Majolika, virágmintás díszítéssel.
Jelzett: Schütz
1900-as évek eleje.
Átmérő: 33 cm
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
BOZSIK KÁLMÁN (1872-1959) - Váza
162. tétel
BOZSIK KÁLMÁN (1872-1959) - Váza
Műtárgyak
Mázas keménycserép, növényi mintás díszítéssel.
Jelzett: alján, Bozsik Kunszentmárton
Magasság: 18 cm
Kikiáltási ár: 2.800 Ft
BOZSIK KÁLMÁN (1872-1959) - Dísztányér
163. tétel
BOZSIK KÁLMÁN (1872-1959) - Dísztányér
Műtárgyak
Mázas keménycserép, színesen festett virág- és madármintás díszítéssel.
Jelzett: alján, Bozsik Kunszentmárton
Átmérő: 32,5 cm
Kikiáltási ár: 14.000 Ft
BOZSIK KÁLMÁN (1872-1959) - Váza
164. tétel
BOZSIK KÁLMÁN (1872-1959) - Váza
Műtárgyak
Mázas keménycserép, nyújtott öblös füles forma, színesen festett virág- és madármintás díszítéssel.
Jelzett: alján, Bozsik Kunszentmárton
Magasság: 45,5 cm
Kikiáltási ár: 44.000 Ft
GORKA LÍVIA (1925-2011) - Tálka
165. tétel
GORKA LÍVIA (1925-2011) - Tálka
Műtárgyak
Mázas cserép, három lábon álló ovális forma.
Jelzett: alján.
Méret: 12x11 cm
Kikiáltási ár: 4.800 Ft
GORKA LÍVIA (1925-2011) - Füles tálka
166. tétel
GORKA LÍVIA (1925-2011) - Füles tálka
Műtárgyak
Mázas cserép.
Jelzett: alján.
Méret: 15x13 cm
Kikiáltási ár: 4.800 Ft
GORKA LÍVIA (1925-2011) - Tálka
167. tétel
GORKA LÍVIA (1925-2011) - Tálka
Műtárgyak
Mázas cserép, ovális forma belül halfigurális díszítéssel.
Jelzett: alján.
Méret: 12x11 cm
Kikiáltási ár: 4.200 Ft
GORKA LÍVIA (1925-2011) - Váza
168. tétel
GORKA LÍVIA (1925-2011) - Váza
Műtárgyak
Mázas cserép.
Jelzett: alján.
Magasság: 12 cm
Kikiáltási ár: 4.200 Ft
GORKA LÍVIA (1925-2011) - Dísztál
169. tétel
GORKA LÍVIA (1925-2011) - Dísztál
Műtárgyak
Mázas cserép.
Jelzett: alján.
Méret: 22,5x14 cm
Kikiáltási ár: 7.500 Ft
GORKA LÍVIA (1925-2011)  Kis kaspó
170. tétel
GORKA LÍVIA (1925-2011) Kis kaspó
Műtárgyak
Mázas cserép.
Jelzett: alján.
Méret: 7,5x9,5x8,5 cm
Kikiáltási ár: 4.200 Ft
GORKA GÉZA (1894-1971) - Halas kínáló
171. tétel
GORKA GÉZA (1894-1971) - Halas kínáló
Műtárgyak
Mázas repesztett kerámia.
Jelzett: alján.
Méret: 14,5x8 cm
Kikiáltási ár: 5.000 Ft
GORKA GÉZA (1894-1971) - Hal
172. tétel
GORKA GÉZA (1894-1971) - Hal
Műtárgyak
Mázas cserép.
Jelzett: alján.
Méret: 6,5x14x7 cm
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
GORKA GÉZA (1894-1971) - Dísztálka
173. tétel
GORKA GÉZA (1894-1971) - Dísztálka
Műtárgyak
Mázas cserép, három lábon álló hatszögletes forma.
Jelzett: alján.
Átmérő: 15,5 cm
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
GORKA GÉZA (1894-1971) - Halas kínáló
174. tétel
GORKA GÉZA (1894-1971) - Halas kínáló
Műtárgyak
Mázas repesztett kerámia.
Jelzett: alján.
Méret: 14,5x8 cm
Kikiáltási ár: 5.000 Ft
BUTELLA
175. tétel
BUTELLA
Műtárgyak
Kristály, talpas forma dugóval.
1900-as évek.
Magasság: 37 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
TORTÁS TÁL
176. tétel
TORTÁS TÁL
Műtárgyak
Üveg, talpas kerek forma, virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Átmérő: 30 cm
Kikiáltási ár: 2.400 Ft
VÁZA
177. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Kristály.
1900-as évek.
Magasság: 25 cm
Kikiáltási ár: 4.600 Ft
VÁZA
178. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Kristály.
1900-as évek.
Magasság: 22 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
VÁZA
179. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Kristály.
1900-as évek.
Magasság: 27,5 cm
Kikiáltási ár: 4.200 Ft
VÁZA
180. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Kristály.
1900-as évek.
Magasság: 20 cm
Kikiáltási ár: 3.200 Ft
VÁZA
181. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Kristály, talpas forma.
1900-as évek.
Magasság: 24,5 cm
Kikiáltási ár: 3.200 Ft
VÁZA
182. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Kristály.
1900-as évek.
Magasság: 22 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
VÁZA
183. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Kristály.
1900-as évek.
Magasság: 16 cm
Kikiáltási ár: 1.800 Ft
BONBONIER
184. tétel
BONBONIER
Műtárgyak
Kristály, kerek forma tetővel.
1900-as évek.
Méret: 13,5x12 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
CITROMLÉ TARTÓ
185. tétel
CITROMLÉ TARTÓ
Műtárgyak
Kristály dugóval.
1900-as évek.
Magasság: 17,5 cm
Kikiáltási ár: 1.800 Ft
VÁZA
186. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Kristály, szögletes forma.
1900-as évek.
Magasság: 20 cm
Kikiáltási ár: 3.200 Ft
KÍNÁLÓ
187. tétel
KÍNÁLÓ
Könyvek
Kristály, ovális forma.
1900-as évek.
Méret: 9,5x18x11,5 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
KÍNÁLÓ
188. tétel
KÍNÁLÓ
Műtárgyak
Kristály, kerek forma.
1900-as évek.
Méret: 11x20,5 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
BONBONTARTÓ
189. tétel
BONBONTARTÓ
Műtárgyak
Kristály, kosár forma.
1900-as évek.
Méret: 18,5x20x14 cm
Kikiáltási ár: 2.400 Ft
KÍNÁLÓ
190. tétel
KÍNÁLÓ
Műtárgyak
Kristály, ovális forma.
1900-as évek.
Méret: 10x18x11 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
KÍNÁLÓ
191. tétel
KÍNÁLÓ
Műtárgyak
Kristály, ovális forma.
1900-as évek.
Méret: 6,5x29,5x20 cm
Kikiáltási ár: 3.400 Ft
KÍNÁLÓ
192. tétel
KÍNÁLÓ
Műtárgyak
Kristály.
1900-as évek.
Méret: 7,5x45x27,5 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
KÍNÁLÓ
193. tétel
KÍNÁLÓ
Műtárgyak
Kristály, ovális forma.
1900-as évek.
Méret: 5x29x19,5 cm
Kikiáltási ár: 3.400 Ft
DÍSZPOHÁR
194. tétel
DÍSZPOHÁR
Műtárgyak
Bíborpácolt csiszolt üveg, gyümölcskosár díszítéssel.
Cseh, 1800-as évek második fele.
Magasság: 12,5 cm
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
TALPAS POHÁR
195. tétel
TALPAS POHÁR
Műtárgyak
Cseh, kétrétegű csiszolt üveg.
1800-as évek vége.
Magasság: 14 cm
Kikiáltási ár: 16.000 Ft
FÜLES DÍSZPOHÁR
196. tétel
FÜLES DÍSZPOHÁR
Műtárgyak
Cseh, színtelen üveg bíborpáccal és festett díszítésekkel.
1800-as évek vége.
Magasság: 12 cm
Kikiáltási ár: 9.000 Ft
VÁZA
197. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, barokk füles forma, virágmintás és aranyozott díszítéssel.
Magasság: 36 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
KAROS GYERTYATARTÓ
198. tétel
KAROS GYERTYATARTÓ
Műtárgyak
Német porcelán, dúsan aranyozott és színesen festett plasztikus virágrátétes díszítéssel.
Barokk stílus.
1900-as évek.
Magasság: 36,5 cm
Több helyen sérült.
Kikiáltási ár: 4.400 Ft
ÉKSZERTARTÓ DOBOZ
199. tétel
ÉKSZERTARTÓ DOBOZ
Műtárgyak
Diófa dió- és jávorfa berakással, négy lábon álló nyújtott szögletes forma zsanéros nyitódású tetővel, osztott belsőrésszel.
1900-as évek eleje.
Méret: 14,5x27x19 cm
Szép állapotban.
Kikiáltási ár: 9.000 Ft
FALI POLC
200. tétel
FALI POLC
Műtárgyak
Fa és műgyanta aranyozva, barokkmintás és női fej figurális díszítéssel.
1900-as évek közepe.
Méret: 30,5x31,5x19 cm
Kikiáltási ár: 11.000 Ft
259 tétel
Tételek /oldal:
Kategóriák:
© 2015 - 2024 Villás Galéria Villás Galéria - Minden jog fenntartva Adatvédelmi tájékoztató
WebDeb
x x x