Mázas keménycserép, nyújtott öblös füles forma, színesen festett virág- és madármintás díszítéssel.
Jelzett: alján, Bozsik Kunszentmárton
Magasság: 45,5 cm
Német porcelán, dúsan aranyozott és színesen festett plasztikus virágrátétes díszítéssel.
Barokk stílus.
1900-as évek.
Magasság: 36,5 cm
Több helyen sérült.
Diófa dió- és jávorfa berakással, négy lábon álló nyújtott szögletes forma zsanéros nyitódású tetővel, osztott belsőrésszel.
Méret: 14,5x27x19 cm
Szép állapotban.
Az oldalon történő látogatása során cookie-kat ("sütiket") használunk. Ezen fájlok információkat szolgáltatnak számunkra a felhasználó oldallátogatási szokásairól, de nem tárolnak személyes információkat. Az oldalon történő továbblépéssel elfogadja a cookie-k használatát. További információk »