8. VILLÁS ADRIENN KAMARAÁRVERÉS

2019. május 13.

212 tétel
ÉLESDY ISTVÁN  (1912-1987) - Téli utcarészlet
1. tétel
60x80 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Élesdy I
Kikiáltási ár: 22.000 Ft
DOBROVITS FERENC  (1941-1988) - Tulipános csendélet
2. tétel
60x80 cm, olaj, farost
jel. b. l. Dobrovits 82
Hátoldalon képcsarnoki címke
Kikiáltási ár: 15.000 Ft
VATI JÓZSEF  (1927-2017) - Tél
3. tétel
VATI JÓZSEF (1927-2017) - Tél
55x80 cm, olaj, farost
jel. j. l. Vati József
Hátoldalon képcsarnoki címke
Kikiáltási ár: 15.000 Ft
TÓTH LÁSZLÓ  (1926-2009) - Asztali csendélet
4. tétel
60,5x80 cm, olaj, vászon
jel. j. f. TÓTH
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
NEOGRÁDY ANTAL  (1861-1942) - Lány kosárral
5. tétel
30x40 cm, akvarell, papír
jel. b. l. Neogrády A
Kikiáltási ár: 28.000 Ft
NÉMETH GYÖRGY  (1888-1962) - Lovasszekér
6. tétel
13x18 cm, olaj, fa
jel. j. l. Németh György
Kikiáltási ár: 15.000 Ft
SZEGVÁRI KÁROLY  (1920-2002) - Tájkép
7. tétel
17,5x28 cm, olaj, farost
jel. j. l. Szegvári K
Kikiáltási ár: 14.000 Ft
ZORKÓCZY GYULA  (1873-1932) - Nyári táj templommal
8. tétel
25,5x39,5 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Zorkóczy Gy
Kikiáltási ár: 32.000 Ft
NÉMETH GYÖRGY  (1888-1962) - Ökrös szekér
9. tétel
13x18 cm, olaj, fa
jel. j. l. Németh György
Kikiáltási ár: 15.000 Ft
CSALLÓKÖZI FARKAS LŐRINC  (1898-1966) - Falusi táj malommal
10. tétel
30,5x40,5 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Cs. Farkas Lőrinc
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
KÁMÁN TITUSZ  (XX. század eleje) - Erdőrészlet
11. tétel
40x50 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Kámán Titusz
Kikiáltási ár: 16.000 Ft
S. HAJÓS B. (XX. század eleje) - Papírsárkány
12. tétel
31x24,5 cm, pasztell, papír
jel. j. l. S. Hajós B.
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
ÁLDOR JÁNOS LÁSZLÓ  (1895-1944) - Itatás
13. tétel
56x68,5 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Áldor J. L.
Kikiáltási ár: 65.000 Ft
CZAKÓ REZSŐ  (XX. század eleje) - Téli utcarészlet
14. tétel
27x22,5 cm, olaj, karton
jel. b. l. Czakó. R.
Kikiáltási ár: 28.000 Ft
POGÁNY FERENC  (1886-1930) - Udvarbelső (Wachau)
15. tétel
64,5x53 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Pogány Ferencz 917 Wachau Weissen Kirchen
Kikiáltási ár: 55.000 Ft
HÓDI GÉZA  (1881-1942) - Falusi életkép
16. tétel
24,5x33 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Hódi Géza
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
SZEGVÁRI KÁROLY  (1920-2002) - Asztali virágcsendélet
17. tétel
60x50 cm, olaj, farost
jel. b. l. Szegvári K.
Kikiáltási ár: 16.000 Ft
MARKÓ ERZSÉBET  (1947- ) - Ősz
18. tétel
MARKÓ ERZSÉBET (1947- ) - Ősz
30x50 cm, olaj, farost
jel. j. l. Markó
Kikiáltási ár: 16.000 Ft
AGÁRDI SOÓS LAJOS  (XX. század eleje) - Vízparti táj
19. tétel
50,5x70,5 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Agárdi
Kikiáltási ár: 26.000 Ft
HELLER ÖDÖN  (1878-1921) - Virágáruslány
20. tétel
60,5x50,5 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Heller Ödön 19??
Kikiáltási ár: 26.000 Ft
212 tétel
© 2015 - 2019 Villás Galéria Villás Galéria - Minden jog fenntartva Adatvédelmi tájékoztató