Zsolnay porcelánfajansz, kék virágmintás díszítéssel.
Jelzett: alján, benyomott ZSOLNAY PÉCS.
Fazonszám: 1067
1800-as évek második fele.
Tányéron apró javítás.
Zsolnay porcelán, virágmintás
és aranyozott díszítéssel.
Jelzett: máz alatt zölddel öttorony,
Zsolnay Pécs. Csésze aranyozása belül kopott.
1920 körül.
Az oldalon történő látogatása során cookie-kat ("sütiket") használunk. Ezen fájlok információkat szolgáltatnak számunkra a felhasználó oldallátogatási szokásairól, de nem tárolnak személyes információkat. Az oldalon történő továbblépéssel elfogadja a cookie-k használatát. További információk »