252. tétel
KLASSZIKUS ARANY BIBLIA
Könyvek
Az üdvnek ó és új-szövetségi történelme rendszeres előadásban I-II. kötet
Lipcse – Budapest – Bécs.
Budapest, 1897, Pallas Részvénytársaság nyomdája.
Festett, aranyozott kiadói dombornyomott egészbőr kötésben, rézcsattal, veretekkel, üvegdíszítéssel.
1 db rézcsat, 4 db üvegdísz hiányzik. Kötés gerincén apró sérülések. Pár hártyapapír sérült.
Kikiáltási ár: 95.000 Ft