Hollóházi porcelán, Szász Endre által tervezett díszítéssel.
1986-os First Hungarian Grand Prix-re készült számozott példány, Nr: 161/3000.
Magasság: 20 cm
Zsolnay porcelánfajansz, zöld virágmintás díszítéssel.
Jelzett: alján máz alatt zölddel, öttorony ZSOLNAY PÉCS és benyomott ZSOLNAY.
1800-as évek második fele.
Fülrészén apró sérüléssel.
Cseh, Pirken Hammer porcelán, szögletes forma tetővel, belsejében és tetején kívül-belül romantikus jelenettel és dúsan aranyozott díszítéssel.
1900-as évek körül.
Méret: 6,5x14,5x12 cm
Hollóházi porcelán, nyújtott lekerekített szögletes forma, dúsan aranyozva.
Faragó Miklós kollekció, Tavasz.
1900-as évek második fele.
Magasság: 35 cm
Bavaria porcelán, 11 személyes, 48 db-os, 22 db lapostányér, 11 db mélytányér, 11 db süteményes tányér, 4 db kiegészítő, aranyozott és virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Az oldalon történő látogatása során cookie-kat ("sütiket") használunk. Ezen fájlok információkat szolgáltatnak számunkra a felhasználó oldallátogatási szokásairól, de nem tárolnak személyes információkat. Az oldalon történő továbblépéssel elfogadja a cookie-k használatát. További információk »