9. VILLÁS ADRIENN KAMARAÁRVERÉS

2020. június 15.

223 tétel
KLASSZIKUS NÉMET KÖLTŐK - A középkortól a XX. századig I-II. kötet
220. tétel
Könyvek
Válogatta: Halász Előd
A jegyzeteket összeállította: Domokos Mátyás.
Európa Könyvkiadó, 1977, 808+781 l.
Kiadói egészvászon kötésben, illusztrált fedelű papír védőborítóban.
Szép állapotban.
Kikiáltási ár: 1.800 Ft
MAGYAR-LATIN SZÓTÁR
221. tétel
MAGYAR-LATIN SZÓTÁR
Könyvek
Szerkesztette: Györkösy Alajos
Negyedik, változatlan kiadás.
Akadémia Kiadó, Budapest, 1982.
Kiadói egészvászon kötésben.
Kikiáltási ár: 3.800 Ft
SZABOLCSI BENCE - BEETHOVEN
222. tétel
SZABOLCSI BENCE - BEETHOVEN
Könyvek
A kötést Végh Gusztáv tervezte.
20 oldal képmelléklettel.
Debrecen, Alföldi nyomda, 1960, 392 l.
Kiadói dombornyomott egészvászon kötésben.
Kikiáltási ár: 2.000 Ft
223 tétel