11. VILLÁS ADRIENN KAMARAÁRVERÉS

2021. május 17.

214 tétel
UJVÁRY FERENC (1898-1971) -  Leanderes udvar
1. tétel
25x39 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Ujváry F.
Kikiáltási ár: 44.000 Ft
REISSMANN KÁROLY MIKSA  (1856-1917) - Sziklás táj vadászokkal
2. tétel
26,5x39,5 cm, akvarell, papír
jel. j. l. Reiszmann KM.
Kikiáltási ár: 26.000 Ft
B. VERESS GÉZA  (1899-1970) - Vízparti táj
3. tétel
25x35 cm, olaj, karton
jel. j. l. B. Veress G.
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
Z. SZALAY PÁL  (1891-1975) - Tájkép, 1959
4. tétel
21x30 cm, akvarell, papír
jel. j. f. Z. Szalay Pál 959
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
KÜMMERLE PÁL  (1873-1944) - Folyóparti táj
5. tétel
24x37 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Kümmerle
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
B. VERESS GÉZA  (1899-1970) - Keleti táj
6. tétel
25x35 cm, olaj, karton
jel. j. l. B. Veress G.
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
BOSZNAY ISTVÁN (1868-1944) - Erdőrészlet
7. tétel
47,5x61 cm, olaj, vászon kartonon
jel. b. l. Bosznay
Kikiáltási ár: 44.000 Ft
NÉMET FESTŐ (19. század vége) - Hattyúetetők
8. tétel
25x19 cm, olaj, fa
jel. b. l.
Ho. Szépművészeti Múzeum bírálata, 49/a/99
Kikiáltási ár: 38.000 Ft
NÉMET FESTŐ (19. század vége) - Romantikus táj
9. tétel
25x19 cm, olaj, fa
Ho. Szépművészeti Múzeum bírálata, 49/b/99
Kikiáltási ár: 38.000 Ft
KOTÁSZ KÁROLY (1872-1941) - Népviseletes lány
10. tétel
35x46 cm, olaj, vászon
jel. j. f. Kotász
Kikiáltási ár: 38.000 Ft
LINHART VILMOS  (XIX. századi festő) - Félakt korsóval, 1893
11. tétel
31,5x19,5 cm, olaj, karton
jel. b. l. Linhart Vilmos Bpest 1893.
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
KÜMMERLE PÁL  (1873-1944) - Ülő nő enteriőrben
12. tétel
38x31,5 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Kümmerle P.
Ho. MNG bírálat, 490/1961
Kikiáltási ár: 26.000 Ft
OLVASHATATLAN JELZÉSSEL  (1900-as évek első fele) - Beszélgetők
13. tétel
75,5x100 cm, olaj, vászon
jel. j. l.
Kikiáltási ár: 44.000 Ft
ISMERETLEN FESTŐ - Szőnyi Zsuzsa portréja
14. tétel
80x60 cm, olaj, vászon
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
PÁLNAGY ZSIGMOND  (1896-1959) - Patakparton
15. tétel
60,5x80 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Pálnagy
Kikiáltási ár: 75.000 Ft
IRÁNYI IRITZ SÁNDOR  (1890-1975) - Ülő nő
16. tétel
80x60 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Irányi
Kikiáltási ár: 16.000 Ft
18. SZÁZADI MAGYAR FESTŐ - Csáky grófnő portré (2 db párban)
17. tétel
54x41 cm, olaj, vászon
Kikiáltási ár: 140.000 Ft
APÁTFALVI CZENE JÁNOS  (1904-1984) - Enteriőr
18. tétel
60x80 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Czene János
Kikiáltási ár: 32.000 Ft
VIDAI BRENNER NÁNDOR  (1903-?) - Lánykereskedő
19. tétel
50x40 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Vydai Brenner. N
Kikiáltási ár: 28.000 Ft
PÖRGE GERGELY  (1858-1930) - Piac, 1915
20. tétel
19x26 cm, olaj, fa
jel. b. l. Pörge Gergely 915
Kikiáltási ár: 48.000 Ft
214 tétel
© 2015 - 2021 Villás Galéria Villás Galéria - Minden jog fenntartva Adatvédelmi tájékoztató