11. VILLÁS ADRIENN KAMARAÁRVERÉS

2021. május 17.

214 tétel
UJVÁRY FERENC (1898-1971) -  Leanderes udvar
1. tétel
25x39 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Ujváry F.
Kikiáltási ár: 44.000 Ft
REISSMANN KÁROLY MIKSA  (1856-1917) - Sziklás táj vadászokkal
2. tétel
26,5x39,5 cm, akvarell, papír
jel. j. l. Reiszmann KM.
Kikiáltási ár: 26.000 Ft
B. VERESS GÉZA  (1899-1970) - Vízparti táj
3. tétel
25x35 cm, olaj, karton
jel. j. l. B. Veress G.
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
Z. SZALAY PÁL  (1891-1975) - Tájkép, 1959
4. tétel
21x30 cm, akvarell, papír
jel. j. f. Z. Szalay Pál 959
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
KÜMMERLE PÁL  (1873-1944) - Folyóparti táj
5. tétel
24x37 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Kümmerle
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
B. VERESS GÉZA  (1899-1970) - Keleti táj
6. tétel
25x35 cm, olaj, karton
jel. j. l. B. Veress G.
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
BOSZNAY ISTVÁN (1868-1944) - Erdőrészlet
7. tétel
47,5x61 cm, olaj, vászon kartonon
jel. b. l. Bosznay
Kikiáltási ár: 44.000 Ft
NÉMET FESTŐ (19. század vége) - Hattyúetetők
8. tétel
25x19 cm, olaj, fa
jel. b. l.
Ho. Szépművészeti Múzeum bírálata, 49/a/99
Kikiáltási ár: 38.000 Ft
NÉMET FESTŐ (19. század vége) - Romantikus táj
9. tétel
25x19 cm, olaj, fa
Ho. Szépművészeti Múzeum bírálata, 49/b/99
Kikiáltási ár: 38.000 Ft
KOTÁSZ KÁROLY (1872-1941) - Népviseletes lány
10. tétel
35x46 cm, olaj, vászon
jel. j. f. Kotász
Kikiáltási ár: 38.000 Ft
LINHART VILMOS  (XIX. századi festő) - Félakt korsóval, 1893
11. tétel
31,5x19,5 cm, olaj, karton
jel. b. l. Linhart Vilmos Bpest 1893.
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
KÜMMERLE PÁL  (1873-1944) - Ülő nő enteriőrben
12. tétel
38x31,5 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Kümmerle P.
Ho. MNG bírálat, 490/1961
Kikiáltási ár: 26.000 Ft
OLVASHATATLAN JELZÉSSEL  (1900-as évek első fele) - Beszélgetők
13. tétel
75,5x100 cm, olaj, vászon
jel. j. l.
Kikiáltási ár: 44.000 Ft
ISMERETLEN FESTŐ - Szőnyi Zsuzsa portréja
14. tétel
80x60 cm, olaj, vászon
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
PÁLNAGY ZSIGMOND  (1896-1959) - Patakparton
15. tétel
60,5x80 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Pálnagy
Kikiáltási ár: 75.000 Ft
IRÁNYI IRITZ SÁNDOR  (1890-1975) - Ülő nő
16. tétel
80x60 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Irányi
Kikiáltási ár: 16.000 Ft
18. SZÁZADI MAGYAR FESTŐ - Csáky grófnő portré (2 db párban)
17. tétel
54x41 cm, olaj, vászon
Kikiáltási ár: 140.000 Ft
APÁTFALVI CZENE JÁNOS  (1904-1984) - Enteriőr
18. tétel
60x80 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Czene János
Kikiáltási ár: 32.000 Ft
VIDAI BRENNER NÁNDOR  (1903-?) - Lánykereskedő
19. tétel
50x40 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Vydai Brenner. N
Kikiáltási ár: 28.000 Ft
PÖRGE GERGELY  (1858-1930) - Piac, 1915
20. tétel
19x26 cm, olaj, fa
jel. b. l. Pörge Gergely 915
Kikiáltási ár: 48.000 Ft
HARENCZ JÁNOS  (1928-?) - Hazafelé
21. tétel
11,5x14,5 cm, olaj, karton
jel. j. l. Harencz J.
Kikiáltási ár: 14.000 Ft
RAINERNÉ ISTVÁNFFY GABRIELLA  (1875-1964) - Erdőrészlet
22. tétel
4,5x7 cm, akvarell, papír
jel. b. l. Istvánffy
Kikiáltási ár: 7.500 Ft
ISMERETLEN FESTŐ - Tátrai táj
23. tétel
ISMERETLEN FESTŐ - Tátrai táj
22x29,5 cm, akvarell, papír
jel. j. l.
Kikiáltási ár: 14.000 Ft
NEOGRÁDY ANTAL  (1861-1942) - Lány kosárral
24. tétel
30x40 cm, akvarell, papír
jel. b. l. Neogrády A
Kikiáltási ár: 22.000 Ft
UJHÁZY FERENC  (1827-1921) - Vízparti táj
25. tétel
17x23 cm, akvarell, papír
jel. j. l. Újházy Ferenc
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
VISKI JÁNOS  (1891-1987) - Hazafelé
26. tétel
70,5x100 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Viski
Kikiáltási ár: 75.000 Ft
OLGYAI VIKTOR  (1870-1929) - Téli erdő
27. tétel
51x70 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Olgyai Viktor
Kikiáltási ár: 65.000 Ft
ID. BENEDEK JENŐ  (1906-1987) - Vízparti táj
28. tétel
60x80 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Benedek
Kikiáltási ár: 55.000 Ft
SZ. GY. JELZÉSSEL - Vízparti táj, 1960
29. tétel
60x80 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Sz Gy. 1960
Kikiáltási ár: 15.000 Ft
BUKTA IMRE  (1952- ) - Kéznyújtás, 1999
30. tétel
70x100 cm, szitanyomat, papír
jel. j. l. Bukta Imre 1999, k. l. EA VI/XVI és b. l. Kéznyújtás
Kikiáltási ár: 55.000 Ft
GARABUCZY ÁGNES  (1936- ) - Tájkép torzóval
31. tétel
80x65 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Garabuczy
Kikiáltási ár: 85.000 Ft
JÓZSA JÁNOS  (1936-2016) - Erdő
32. tétel
50x70 cm, olajpasztell, papír
jel. j. l. Józsa J
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
JÓZSA JÁNOS  (1936-2016) - Virágcsendélet
33. tétel
70x50 cm, olajpasztell, papír
jel. j. l. Józsa J
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
ISTÓKOVITS KÁLMÁN  (1898-1990) - Beszélgetők
34. tétel
37x54,5 cm, olaj, karton
jel. b. l. Istókovits
Kikiáltási ár: 48.000 Ft
MAROSÁN GYULA  (1915-2003) - Tatabánya
35. tétel
31x46 cm, akvarell, papír
jel. b. l. Marosán Gyula Tatabánya
Ho. a Magyar Népköztársaság Képzőművészeti Alapjának címkéje.
Kikiáltási ár: 26.000 Ft
HORVÁTH G. ANDOR  (1876-1966) - Életkép
36. tétel
50x67,5 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Horváth G. A.
Kikiáltási ár: 38.000 Ft
GÖLDNER TIBOR  (1929- ) - Parkrészlet, 1960
37. tétel
24x34 cm, akvarell, karton
jel. j. l. Göldner 960
Kikiáltási ár: 9.000 Ft
NEOGRÁDY LÁSZLÓ  (1896-1962) - Udvarrészlet
38. tétel
60x80 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Neogrády László
Kikiáltási ár: 95.000 Ft
GYERTYÁNI NÉMETH GYULA  (1892-1946) - Betakarítás
39. tétel
64,5x100 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Gyertyáni Németh
Kikiáltási ár: 75.000 Ft
ALBERTH FERENC  (1883-1959) - Legelésző nyáj
40. tétel
60x80 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Alberth F.
Kikiáltási ár: 110.000 Ft
MESTERHÁZY DÉNES  (1900-1949) - Vízparti táj gólyákkal
41. tétel
50x70 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Mesterházy D
Kikiáltási ár: 32.000 Ft
SZÜLE PÉTER  (1886-1944) - Ülő nő tájban
42. tétel
80x60 cm, olaj, vászon
jel. j. f. Szüle
Kikiáltási ár: 65.000 Ft
CSILLAG JÓZSEF  (1894-1977) - Betakarítás
43. tétel
41x50,5 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Csillag
Kikiáltási ár: 32.000 Ft
SZILVÁSY MARGIT  (1898-1977) - Kalapos nő enteriőrben, 1941
44. tétel
80x60 cm, olaj, vászon
jel. j. f. Szilvásy Simon Margit 1941
Kikiáltási ár: 16.000 Ft
KASZNÁR RING JENŐ  (1875-1945) - Falusi táj gémeskúttal
45. tétel
35x50 cm, olaj, farost
jel. j. l. Kasznár J.
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
MOLNÁR Z. JÁNOS  (1880-1960) - Gyümölcscsendélet
46. tétel
42,5x52 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Molnár Z. János
Kikiáltási ár: 22.000 Ft
DOLÁNYI BENCZÚR IDA  (1876-1970) - Muskátlis csendélet
47. tétel
80,5x60,5 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Benczúr Ida
Kikiáltási ár: 130.000 Ft
48. tétel
19x28,5 cm, olaj, karton
jel. b. l. Molnár Z. János
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
ISMERETLEN FESTŐ - Sziklás táj házzal
49. tétel
39,5x28 cm, olaj, vászon
jel. b. l.
Kikiáltási ár: 16.000 Ft
GYŐRI ELEK  (1905-1957) - Szántás
50. tétel
49,5x69,5 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Győri Elek
Kikiáltási ár: 48.000 Ft
214 tétel
© 2015 - 2021 Villás Galéria Villás Galéria - Minden jog fenntartva Adatvédelmi tájékoztató