13. VILLÁS ADRIENN KAMARAÁRVERÉS

2022. május 9.

KÁVÉSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
121. tétel
KÁVÉSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
Rosenthal porcelán, színes virágmintás díszítéssel.
Jelzett: alján.
Kikiáltási ár: 1.200 Ft
KÁVÉSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
122. tétel
KÁVÉSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
Német porcelán, virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Kikiáltási ár: 1.600 Ft
FŰSZERSZÓRÓ 3 DB
123. tétel
FŰSZERSZÓRÓ 3 DB
Német porcelán, színesen festett női, férfi és gyerek figura, fejükön szórórésszel.
1900-as évek második fele.
Méret: 9,5x11 cm
Kikiáltási ár: 3.800 Ft
VÁZA TETŐVEL
124. tétel
VÁZA TETŐVEL
Német, Echt Kobalt porcelán, kék virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Magasság: 24 cm
Kikiáltási ár: 2.600 Ft
125. tétel
Német, Echt Kobalt porcelán, kerek forma tetővel, kék virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Méret: 12,5x15 cm
Kikiáltási ár: 2.600 Ft
KÍNÁLÓ
126. tétel
KÍNÁLÓ
1900-as évek.
Átmérő: 28 cm
Kikiáltási ár: 3.200 Ft
EDÉNYALÁTÉT
127. tétel
EDÉNYALÁTÉT
Három gömb lábon álló füles fém keretben virágmintás porcelánfajansz betét.
1900-as évek.
Méret: 32,5x25,5 cm
Füleinél utólagos forrasztás.
Kikiáltási ár: 3.800 Ft
SZÓSZOS TÁL
128. tétel
SZÓSZOS TÁL
Victoria Czechoslovakia porcelán, ovális füles forma tetővel, aranyozott és virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Méret: 13x31x18 cm
Alján és fülénél apró hajszálrepedés.
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
SÜTEMÉNYES KÍNÁLÓ
129. tétel
SÜTEMÉNYES KÍNÁLÓ
Csehszlovák porcelán, három szintes, dúsan aranyozott és romantikus jelenetes díszítéssel.
Jelzett: Altrohlau
1900-as évek.
Magasság. 36 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
BONBONTARTÓ KOSÁR
130. tétel
BONBONTARTÓ KOSÁR
Német porcelán, dúsan aranyozott és színesen festett plasztikus virágrátétes díszítéssel.
Barokk stílus.
1900-as évek.
Méret: 14,5x16x11,5 cm
Virágszirmok pár helyen csorbultak.
Kikiáltási ár: 3.600 Ft
131. tétel
Német porcelán, talpas áttört forma virágmintás díszítéssel.
Méret: 7,5x13,5 cm
Kikiáltási ár: 1.200 Ft
KAROS GYERTYATARTÓ
132. tétel
KAROS GYERTYATARTÓ
Barokk stílus.
1900-as évek.
Magasság: 36 cm
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
FÜLES BONBONTARTÓ
133. tétel
FÜLES BONBONTARTÓ
Barokk stílus.
1900-as évek.
Méret: 13,5x29x16 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
134. tétel
Barokk stílus.
1900-as évek.
Méret: 10x24x23 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
ASZTALI LÁMPA
135. tétel
ASZTALI LÁMPA
Német porcelán, kerek talpon álló lámpatest, körben női és férfi figurákkal, porcelán burával, dúsan aranyozott és színesen festett plasztikus virágrátétes díszítéssel.
Barokk stílus.
1900-as évek.
Magasság: 57 cm
Kikiáltási ár: 32.000 Ft
KÍNÁLÓ
136. tétel
KÍNÁLÓ
Schlegelmilch porcelán, ovális forma virágmintás díszítéssel.
Méret: 18,5x12,5 cm
Kikiáltási ár: 1.100 Ft
SZÓSZOS TÁLKA
137. tétel
SZÓSZOS TÁLKA
Porcelán, virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Méret: 12x18 cm
Kikiáltási ár: 1.200 Ft
SZÓSZOS TÁL
138. tétel
SZÓSZOS TÁL
Csehszlovák porcelán, kék és aranyozott díszítéssel.
Jelzett: alján, máz alatt kék méhkas és Altrohlau.
1900-as évek első fele.
Méret: 10x20,5x13,5 cm
Kikiáltási ár: 1.800 Ft
ÓRA
139. tétel
ÓRA
Hollóházi porcelán, virág- és lepkemintás díszítéssel.
Átmérő: 19,5 cm
Kikiáltási ár: 2.800 Ft
FALIÓRA
140. tétel
FALIÓRA
Zsolnay porcelán, kék és aranyozott díszítéssel.
1900-as évek.
Átmérő: 25 cm
Kikiáltási ár: 3.800 Ft