13. VILLÁS ADRIENN KAMARAÁRVERÉS

2022. május 9.

ÓRA
141. tétel
ÓRA
Hollóházi porcelán, kék festéssel és aranyozott díszítéssel.
Átmérő: 19,5 cm
Kikiáltási ár: 2.800 Ft
KÍNÁLÓ
142. tétel
KÍNÁLÓ
Német, Echt Kobalt porcelán, kerek forma kék alapon dúsan aranyozott virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Átmérő: 28 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
KÍNÁLÓ
143. tétel
KÍNÁLÓ
Német, Echt Kobalt porcelán, kerek forma kék alapon aranyozott virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Átmérő: 26,5 cm
Kikiáltási ár: 1.500 Ft
144. tétel
Német porcelán, oroszlán fej figurális fogórésszel, virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Méret: 10x12 cm
Kikiáltási ár: 800 Ft
145. tétel
1900-as évek.
Méret: 14,5x16,5 cm
Kikiáltási ár: 1.200 Ft
146. tétel
Hollóházi porcelán, aranyozott és virágmintás díszítéssel.
Méret: 11,5x14 cm
Kikiáltási ár: 1.200 Ft
147. tétel
Német, Echt Kobalt porcelán, öblös forma kék alapon aranyozott virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Magasság: 18,5 cm
Kikiáltási ár: 1.500 Ft
ASZTALI ÓRA
148. tétel
ASZTALI ÓRA
Német porcelán, aranyozott és virágmintás díszítéssel.
Barokk stílus.
1900-as évek.
Magasság: 30 cm
Kikiáltási ár: 4.400 Ft
149. tétel
Magasság: 21 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
KÍNÁLÓTÁL
150. tétel
KÍNÁLÓTÁL
Német porcelán, négy lábon álló kerek karéjos forma dúsan aranyozott díszítéssel.
1900-as évek.
Átmérő: 28 cm
Kikiáltási ár: 3.800 Ft
KÍNÁLÓ TÁL
151. tétel
KÍNÁLÓ TÁL
Porcelán, kék alapon dúsan aranyozott és virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Átmérő: 26 cm
Kikiáltási ár: 1.500 Ft
ROKOKÓS FIGURA PÁRBAN
152. tétel
ROKOKÓS FIGURA PÁRBAN
Német porcelán.
1900-as évek.
Magasság: 24 cm
Kikiáltási ár: 3.800 Ft
ZENÉSZ FIÚ BÁRÁNNYAL
153. tétel
ZENÉSZ FIÚ BÁRÁNNYAL
Német porcelánfigura.
1900-as évek.
Magasság: 14 cm
Kikiáltási ár: 1.100 Ft
FIÚ BOTTAL
154. tétel
FIÚ BOTTAL
Német porcelánfigura.
1900-as évek.
Magasság: 13 cm
Kikiáltási ár: 800 Ft
PÁTZAY PÁL (1896-1979) - Fekvő akt
155. tétel
Porcelánfajansz.
Jelzett: talapzaton, Pátzay.
Méret: 20,5x23 cm
Kikiáltási ár: 16.000 Ft
PATÓ RÓZA (1934-2018) - Ülő női akt
156. tétel
Bronzírozott szobor.
Jelzett: hátul, Pató
Méret: 20x24 cm
Kikiáltási ár: 8.500 Ft
NŐ NAPERNYŐVEL
157. tétel
NŐ NAPERNYŐVEL
Hollóházi porcelánfigura.
Magasság: 41 cm
Kikiáltási ár: 3.600 Ft
SZALONNÁZÓ PARASZT
158. tétel
SZALONNÁZÓ PARASZT
Zsolnay porcelánfigura.
Magasság: 33 cm
Kikiáltási ár: 8.500 Ft
ROKOKÓS TÁNCOSPÁR
159. tétel
ROKOKÓS TÁNCOSPÁR
Német porcelán.
1900-as évek.
Méret: 19x20 cm
Kikiáltási ár: 4.400 Ft
CSACSI FOGAT
160. tétel
CSACSI FOGAT
Német porcelán.
1900-as évek.
Méret: 19,5x20 cm
Kikiáltási ár: 4.400 Ft