13. VILLÁS ADRIENN KAMARAÁRVERÉS

2022. május 9.

NŐ TÜKÖRREL
161. tétel
NŐ TÜKÖRREL
Hollóházi porcelánfigura.
Magasság: 27 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
FÉRFI LANTTAL
162. tétel
FÉRFI LANTTAL
Hollóházi porcelánfigura.
Magasság: 23,5 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
NŐ LEGYEZŐVEL
163. tétel
NŐ LEGYEZŐVEL
Hollóházi porcelánfigura.
Magasság: 27,5 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
SOMOGYI ÁRPÁD (1926-2008) - Fésülködő nő
164. tétel
Terrakotta kisplasztika.
Jelzett: talapzaton oldalt, Somogyi Á.
Magasság: 33,5 cm
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
KLIGL SÁNDOR (1945- ) - Anya gyermekével
165. tétel
Terrakotta kisplasztika.
Jelzett: hátul, Kligl
Magasság: 24 cm
Kikiáltási ár: 8.500 Ft
ZSIN JUDIT (1957- ) - Álló női alak
166. tétel
Terrakotta kisplasztika.
Jelzett: talapzaton hátul, Zsin.
Magasság: 38,5 cm
Kikiáltási ár: 14.000 Ft
ÉTKÉSZLET
167. tétel
ÉTKÉSZLET
Német porcelán, 6 személyes, 24 db-os, aranyozott díszítéssel.
1900-as évek.
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
SÜTEMÉNYES KÉSZLET
168. tétel
SÜTEMÉNYES KÉSZLET
1900-as évek.
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
ÉTKÉSZLET
169. tétel
ÉTKÉSZLET
Zsolnay porcelán, 12 személyes, 58 db-os, 12 db mélytányér, 12 db lapostányér, leveses tál, 12 db süteményes tányér, 12 db kompótos tálka és 9 db kiegészítő. Kék és aranyozott díszítéssel.
1900-as évek.
Kikiáltási ár: 28.000 Ft
TEÁSKÉSZLET
170. tétel
TEÁSKÉSZLET
Zsolnay porcelán, 6 személyes, 15 db-os, kék és aranyozott díszítéssel.
1900-as évek.
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
171. tétel
Hollóházi porcelán, barokk füles forma virágmintás és aranyozott díszítéssel.
Magasság: 35,5 cm
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
KÁVÉSKÉSZLET
172. tétel
KÁVÉSKÉSZLET
1900-as évek.
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
173. tétel
Hollóházi porcelán, barokk füles forma kék alapon virágmintás és aranyozott díszítéssel.
Magasság: 35 cm
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
BONBONIER
174. tétel
BONBONIER
Kristály, levehető tetővel, savmaratott díszítéssel.
1900-as évek.
Méret: 7,5x11,5 cm
Kikiáltási ár: 1.100 Ft
175. tétel
3 db csiszolt üveg.
1900-as évek.
Méret: 4,5x11,5 cm
Kikiáltási ár: 1.200 Ft
176. tétel
Kristály.
1900-as évek.
Méret: 5,5x10 cm
Kikiáltási ár: 800 Ft
177. tétel
Csiszolt üveg.
1900-as évek.
Magasság: 24,5 cm
Kikiáltási ár: 1.600 Ft
178. tétel
Csiszolt üveg, öblös forma.
1900-as évek.
Magasság: 26,5 cm
Kikiáltási ár: 1.800 Ft
179. tétel
Csiszolt üveg.
1900-as évek.
Magasság: 25,5 cm
Kikiáltási ár: 1.200 Ft
180. tétel
Kristály.
1900-as évek.
Magasság: 26,5 cm
Kikiáltási ár: 1.100 Ft
© 2015 - 2022 Villás Galéria Villás Galéria - Minden jog fenntartva Adatvédelmi tájékoztató