14. VILLÁS ADRIENN KAMARAÁRVERÉS

2022. december 5.

226 tétel
KAPÁS L. TAMÁS  (1969- ) - Csonkatemplom, 2009
1. tétel
10x15 cm, olaj, farost
jel. b. l. Kapás 2009
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
PÉCZELY ANTAL  (1891-1960) - Olvasó nők
2. tétel
24,5x34,5 cm, olaj, karton
jel. j. l. Péczely A
Kikiáltási ár: 38.000 Ft
PARÁNYI PABAR ISTVÁN  (1903-1979) - Virágcsendélet
3. tétel
43,5x32,5 cm, olaj, karton
jel. j. l. Parányi P. István
Kikiáltási ár: 28.000 Ft
VASVÁRY VERESS GÉZA  (1899-1970) - Rózsás csendélet
4. tétel
34,5x35 cm, olaj, karton
jel. j. l. Vasváry G.
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
DELI ANTAL  (1886-1960) - Hegyvidéki táj
5. tétel
40x50 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Deli Antal
Kikiáltási ár: 32.000 Ft
NAGY DÁNIEL FERENC  (1888-1964) - Arab piac
6. tétel
16x30 cm, olaj, karton
jel. b. l. Nagy Dániel F.
Kikiáltási ár: 45.000 Ft
KÜMMERLE PÁL  (1873-1944) - Ülő nő enteriőrben
7. tétel
38x31,5 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Kümmerle P.
Ho. MNG bírálat, 490/1961
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
INNOCENT FERENC  (1859-1934) - Udvarlás
8. tétel
28x21 cm, olaj, fa
jel. j. l. Innocent F
Kikiáltási ár: 65.000 Ft
TORDAI SZÉKELY MIHÁLY  (1890-1940) - Vízparti táj
9. tétel
40x50 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Tordai Székely M.
Kikiáltási ár: 36.000 Ft
VISKI JÁNOS  (1891-1987) - Bocik
10. tétel
36x50 cm, olaj, karton
jel. j. l. Viski
Kikiáltási ár: 65.000 Ft
ZÓRÁD GÉZA  (1880-1960) - Téli táj
11. tétel
60x80 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Zórád Géza
Kikiáltási ár: 85.000 Ft
ID. CZENE BÉLA  (1880-1944) - Gyümölcscsendélet
12. tétel
50x60 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Id. Czene Béla
Kikiáltási ár: 55.000 Ft
HOLBA TIVADAR  (1906-1995) - Napsütés
13. tétel
50x60 cm, olaj, farost
jel. j. l. Holba
Kikiáltási ár: 22.000 Ft
OLGYAY FERENC  (1872-1939) - Hazafelé
14. tétel
50x69,5 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Olgyay F.
Kikiáltási ár: 55.000 Ft
BÉR RUDOLF  (1924-2004) - Téli táj házakkal
15. tétel
50x70 cm, olaj, farost
jel. j. l. Bér R.
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
UDVARY GÉZA  (1872-1932) - Mulatozók
16. tétel
43x63,5 cm, olaj, fa
jel. b. l. Udvary G.
Kikiáltási ár: 85.000 Ft
KURLÄNDER ISTVÁN ANTAL  (Működött a XX. század első felében) - Velence, 1927
17. tétel
52x59,5 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Kurländer István Antal Velence 1927.
Kikiáltási ár: 28.000 Ft
SÁGI SÁNDOR  (1917-2007) - Vihar után
18. tétel
55,5x70,5 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Sági S.
Kikiáltási ár: 16.000 Ft
DÉRY BÉLA  (1870-1932) - Velence, 1903
19. tétel
26x21,5 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Déry B Venezia 1903
Kikiáltási ár: 36.000 Ft
VERESS GÉZA  (1899-1970) - Táj templommal
20. tétel
50x40 cm, olaj, karton
jel. j. l. Veress G
Kikiáltási ár: 14.000 Ft
KÁRPÁTHY JENŐ  (1870-1950) - Halászcsónak
21. tétel
42x66,5 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Kárpáthy Jenő
Kikiáltási ár: 95.000 Ft
SÁGI SÁNDOR  (1917-2007) - Zátonyon a vitorlás, 1981
22. tétel
55,5x75,5 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Sági S. 1981
Kikiáltási ár: 24.000 Ft
VERESS GÉZA  (1899-1970) - Patakparti táj
23. tétel
70x50 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Veress Géza
Kikiáltási ár: 16.000 Ft
P. BAK JÁNOS  (1913-1981) - Virágcsendélet
24. tétel
50x40 cm, olaj, vászon
jel. j. l. P Bak
Kikiáltási ár: 28.000 Ft
WÜNSCHE RUDOLF - Kacsák, 1908
25. tétel
WÜNSCHE RUDOLF - Kacsák, 1908
50x70 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Wünsche Rudolf 1908.
Kikiáltási ár: 95.000 Ft
MIHÁLTZ PÁL  (1899-1988) - Nyári táj, 1955
26. tétel
80,5x100 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Miháltz Pál 955.
Kikiáltási ár: 110.000 Ft
PÁLNAGY ZSIGMOND  (1896-1959) - Virágos udvar
27. tétel
56x78 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Pálnagy
Kikiáltási ár: 85.000 Ft
FESZTY MASA  (1895-1979) - Fekvő akt, 1921 körül
28. tétel
66,5x93 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Feszty Masa

Kiállítva, reprodukálva: 24. csoportkiállítás: Magyar rézkarcolók egyesülete, Feszty Masa, Frank Frigyes, Szirt Oszkár, Berán Lajos. (Ernst Galéria, Budapest, 1923), illetve kiállítási fotón a Feszty Masa könyvben.

Kiállítva: Kivétel (Első magyar Látványtár, Tapolca-Diszel, 2008. 06. 21. - 2009. 06. 01.)
Kikiáltási ár: 85.000 Ft
ISMERETLEN FESTŐ  (1870-es évek) - Hegyvidéki táj
29. tétel
71,5x100 cm, olaj, vászon
jel. j. l. St. G… 187? Mari
Kikiáltási ár: 85.000 Ft
PÁLNAGY ZSIGMOND  (1896-1959) - Ősz a Monostori erdőben
30. tétel
60,5x80,5 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Pálnagy
Kikiáltási ár: 85.000 Ft
31. tétel
75x100 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Tordai Székely M
Kikiáltási ár: 32.000 Ft
SCHOLZ ERIK  (1926-1995) - Erdő
32. tétel
60x80 cm, olaj, farost
jel. j. l. Scholz
Kikiáltási ár: 55.000 Ft
ALBERTH FERENC  (1883-1959) - Erdőbelső patakkal
33. tétel
85x70 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Alberth F.
Ho. a művész saját kezű feljegyzésével.
Kikiáltási ár: 75.000 Ft
BÖSZÖRMÉNYI VERESS ZOLTÁN - Keleti jelenet
34. tétel
60x80 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Böszörményi V Z.
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
HOLBA TIVADAR  (1906-1995) - Este a Dunán
35. tétel
60x80 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Holba
Kikiáltási ár: 22.000 Ft
SZEGVÁRI KÁROLY  (1920-2002) - Erdőrészlet alakokkal
36. tétel
60x80 cm, olaj, farost
jel. b. l. Szegvári K.
Kikiáltási ár: 32.000 Ft
P. KOVÁTS FERENC  (1911-1983) - Virágcsendélet
37. tétel
60x75 cm, olaj, vászon
jel. b. l. P. Kováts Ferenc
Kikiáltási ár: 120.000 Ft
ITÁLIAI FESTŐ (XVI. század) - Mária a gyermek Jézussal
38. tétel
46,5x38,5 cm, olaj, fatábla
Aukcionálva: Metayer Mermoz Aukciósház, Párizs (2018. 03. 14.)
Restaurált.
Kikiáltási ár: 28.000 Ft
TIHANYI JÁNOS LAJOS  (1892-1957) - Krumplihámozó
39. tétel
80x60 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Tihanyi J. Lajos
Kikiáltási ár: 22.000 Ft
SZTELEK NORBERT  (1884-1956) - Rózsák
40. tétel
29,5x35,5 cm, olaj, karton
jel. b. l. Sztelek
Kikiáltási ár: 46.000 Ft
KLIE ZOLTÁN  (1897-1992) - Lovasok
41. tétel
40x50 cm, olaj, farost
jel. j. l. Klie
Kikiáltási ár: 55.000 Ft
BELÁNYI VIKTOR  (1877-1955) - Asztali virágcsendélet
42. tétel
80x60 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Belányi
Kikiáltási ár: 120.000 Ft
VATI JÓZSEF  (1927-2017) - Ártér, 1979
43. tétel
65x100 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Vati József 1979
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
VATI JÓZSEF  (1927-2017) - Csendélet, 1978
44. tétel
40x70 cm, olaj, farost
jel. j. l. Vati József 1978
Kikiáltási ár: 11.000 Ft
FÉLEGYHÁZI LÁSZLÓ  (1907-1986) - Lányportré (Szűcs Magdolna), 1952
45. tétel
58x45 cm, olaj, karton
jel. j. l. félegyházi 952.
Kikiáltási ár: 28.000 Ft
CZENE BÉLA  (1911-1999) - Bohóc
46. tétel
40x30 cm, olaj, karton
jel. j. l. Czene Béla
Kikiáltási ár: 55.000 Ft
FÉLEGYHÁZI LÁSZLÓ  (1907-1986) - Csendélet falevéllel, 1977
47. tétel
49x64 cm, pasztell, papír
jel. b. f. félegyházi 977
Kikiáltási ár: 24.000 Ft
47. tétel
49x64 cm, pasztell, papír
jel. b. f. félegyházi 977
Kikiáltási ár: 24.000 Ft
FÉLEGYHÁZI LÁSZLÓ  (1907-1986) - Utcarészlet, 1977
48. tétel
50x65 cm, pasztell, papír
jel. b. f. félegyházi 977
Kikiáltási ár: 40.000 Ft
SZEGVÁRI KÁROLY  (1920-2002) - Fiatal lány portréja
49. tétel
60x40 cm, olaj, farost
jel. j. l. Szegvári K.
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
226 tétel
© 2015 - 2022 Villás Galéria Villás Galéria - Minden jog fenntartva Adatvédelmi tájékoztató