Lap tetejére

Aktuális aukció

14. VILLÁS ADRIENN KAMARAÁRVERÉS

2022. december 5.

Hétfő

17.00 óra

A mellékelt katalógusra kattintva is megtekintheti
az árverésre szánt tárgyakat.
VILLÁS ADRIENN KAMARAÁRVERÉS
Soron következő aukció tételeinek listája:
226 tétel
Tételek /oldal:
Kategóriák:
KÁVÉSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
100. tétel
KÁVÉSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
Műtárgyak
Meisseni porcelán, dúsan aranyozott díszítéssel.
Jelzett: máz alatt kékkel.
1900-as évek eleje.
Kikiáltási ár: 3.200 Ft
TOJÁSTARTÓ PÁRBAN
101. tétel
TOJÁSTARTÓ PÁRBAN
Műtárgyak
Csehszlovák porcelán, talpas kerek forma színesen festett rózsamintás díszítéssel.
1900-as évek.
Magasság: 6,5 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
BONBONTARTÓ VÁZÁVAL
102. tétel
BONBONTARTÓ VÁZÁVAL
Műtárgyak
Porcelán, irizáló lila alapon virágmintás és dúsan aranyozott díszítéssel.
1900-as évek.
Váza magassága: 19,5 cm
Bonbontartó mérete: 12,5x15x14 cm
Kikiáltási ár: 3.200 Ft
BONBONTARTÓ
103. tétel
BONBONTARTÓ
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, tojás forma tetővel, aranyozott és színesen festett húsvéti dekorral.
Méret: 9x15x10,5 cm
Kikiáltási ár: 2.800 Ft
ASZTALI ÓRA
104. tétel
ASZTALI ÓRA
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, négy lábon álló kecses forma aranyozott, színesen festett és stilizált rózsamintás díszítéssel.
Barokk stílus.
Méret: 24,5x14,5x7,5 cm
Virágszirmokon apró csorbulásokkal.
Kikiáltási ár: 3.600 Ft
SÜTEMÉNYES KÍNÁLÓ
105. tétel
SÜTEMÉNYES KÍNÁLÓ
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, két szintes, aranyozott és virágmintás díszítéssel.
Méret: 33x25,5 cm
Kikiáltási ár: 6.000 Ft
VÁZA
106. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Porcelán, szögletes talpon álló henger forma bikafej figurális fogórésszel, tájképes és dúsan aranyozott díszítéssel.
Jelzett: R. B. kétkardos jelzéssel.
XX. század.
Magasság: 20 cm
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
DÍSZTÁNYÉR
107. tétel
DÍSZTÁNYÉR
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Faragó Miklós kollekció, Tavasz.
Limitált kiadás, No: 1999/1029
Átmérő: 31 cm
Kikiáltási ár: 11.000 Ft
DÍSZTÁNYÉR
108. tétel
DÍSZTÁNYÉR
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Faragó Miklós kollekció, Ősz.
Limitált kiadás, No: 1999/1206
Átmérő: 31 cm
Kikiáltási ár: 11.000 Ft
TÉGELY
109. tétel
TÉGELY
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, kerek forma tetővel, Szász Endre által tervezett díszítéssel (részlet a Napfény című alkotásából).
Méret: 9x9 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
BONBONIER
110. tétel
BONBONIER
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, nyújtott szögletes forma tetővel, Szász Endre által tervezett díszítéssel.
Méret: 4x13,5x9 cm
Kikiáltási ár: 2.800 Ft
TÉGELY
111. tétel
TÉGELY
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, kerek forma tetővel, Szász Endre által tervezett díszítéssel.
Magasság: 5,5 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
TÉGELY
112. tétel
TÉGELY
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, kerek forma tetővel, Szász Endre által tervezett díszítéssel.
Méret: 9x9 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
VÁZA
113. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Szász Endre által tervezett díszítéssel.
Magasság: 30,5 cm
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
VÁZA
114. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Jurcsák László által tervezett díszítéssel.
Magasság: 24,5 cm
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
VÁZA
115. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Szász Endre által tervezett díszítéssel.
Magasság: 26 cm
Kikiáltási ár: 9.000 Ft
DÍSZTÁNYÉR
116. tétel
DÍSZTÁNYÉR
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Szász Endre által tervezett díszítéssel.
Átmérő: 25 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
FALIKÉP
117. tétel
FALIKÉP
Műtárgyak
Hollóházi porcelán bőr keretben, Szász Endre által tervezett díszítéssel.
Jelzett: jobbra lent, Szász E és b. l. 103/500
Porcelán mérete: 11,5x17 cm
Kikiáltási ár: 4.800 Ft
DÍSZTÁNYÉR
118. tétel
DÍSZTÁNYÉR
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Szász Endre által tervezett díszítéssel.
Átmérő: 25 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
ÉKSZERTARTÓ
119. tétel
ÉKSZERTARTÓ
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, nyújtott szögletes forma tetővel, Szász Endre által tervezett díszítéssel.
Méret: 4x9x7,5 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
TÁLKA
120. tétel
TÁLKA
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, lekerekített szögletes forma Szász Endre által tervezett díszítéssel.
Méret: 12x14,5 cm
Kikiáltási ár: 1.100 Ft
TÁLKA
121. tétel
TÁLKA
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, lekerekített szögletes forma Szász Endre által tervezett díszítéssel.
Méret: 14x12,5 cm
Kikiáltási ár: 1.100 Ft
ÉKSZERTARTÓ
122. tétel
ÉKSZERTARTÓ
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, nyújtott szögletes forma tetővel, Szász Endre által tervezett díszítéssel.
Méret: 4x9x7,5 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
VÁZA
123. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, barokk füles forma kék alapon virágmintás és aranyozott díszítéssel.
Magasság: 35 cm
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
VÁZA
124. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, füles forma virágmintás és aranyozott díszítéssel.
Magasság: 41,5 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
FÜLES VÁZA TETŐVEL
125. tétel
FÜLES VÁZA TETŐVEL
Műtárgyak
Porcelán, dúsan aranyozott és kínai motívumos díszítéssel.
1900-as évek.
Magasság: 40,5 cm
Tető belsején apró csorbulás.
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
CSENGŐ
126. tétel
CSENGŐ
Műtárgyak
Német, Echt Kobalt porcelán, kék virágmintás díszítéssel.
Magasság: 12,5 cm
Kikiáltási ár: 1.500 Ft
VÁZA TETŐVEL
127. tétel
VÁZA TETŐVEL
Műtárgyak
Német, Echt Kobalt porcelán, kék virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Magasság: 24 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
BONBONTARTÓ
128. tétel
BONBONTARTÓ
Műtárgyak
Német, Echt Kobalt porcelán, kerek forma tetővel, kék virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Méret: 12,5x15 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
KÍNÁLÓ
129. tétel
KÍNÁLÓ
Műtárgyak
Német, Echt Kobalt porcelán, kék virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Átmérő: 28 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
FÜLES KÍNÁLÓ
130. tétel
FÜLES KÍNÁLÓ
Műtárgyak
Meisseni porcelán, osztott karéjos forma középen füllel, kék virágmintás díszítéssel.
Jelzett: máz alatt kékkel, két kardos jelzés.
1800-as évek vége.
Méret: 12x27,5x23,5 cm
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
KÍNÁLÓ TÁL
131. tétel
KÍNÁLÓ TÁL
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, négyszögletes forma aranyozott és színesen festett barokk- és virágmintás díszítéssel.
Méret: 25x24 cm
Kikiáltási ár: 2.800 Ft
KÍNÁLÓ
132. tétel
KÍNÁLÓ
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, szögletes forma virágmintás és aranyozott díszítéssel.
1900-as évek.
Méret: 30x30 cm
Kikiáltási ár: 3.600 Ft
KÍNÁLÓ
133. tétel
KÍNÁLÓ
Műtárgyak
Német, Echt Kobalt porcelán, három osztott rész középen fogórésszel, aranyozott és virágmintás díszítéssel.
Átmérő: 25 cm
Kikiáltási ár: 1.600 Ft
DESSZERTES KÉSZLET
134. tétel
DESSZERTES KÉSZLET
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, 6 személyes, 7 db-os, aranyozott és színesen festett virág- és lepkemintás díszítéssel.
Kikiáltási ár: 8.500 Ft
TEÁSKÉSZLET
135. tétel
TEÁSKÉSZLET
Műtárgyak
Porcelán, tejkiöntő, cukortartó, 4 db csésze tányérral.
Egy csésze alján apró csorbulással.
Kikiáltási ár: 7.500 Ft
SÜTEMÉNYES KÉSZLET
136. tétel
SÜTEMÉNYES KÉSZLET
Műtárgyak
Czechoslovakia porcelán, 12 személyes, 13 db-os, középen romantikus jelenetes díszítéssel.
1900-as évek.
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
SÜTEMÉNYES TÁLCA
137. tétel
SÜTEMÉNYES TÁLCA
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, aranyozott és színesen festett virág- és lepkemintás díszítéssel.
Méret: 39x17,5 cm
Kikiáltási ár: 2.800 Ft
KOMPÓTOS KÉSZLET
138. tétel
KOMPÓTOS KÉSZLET
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, 6 személyes, 7 db-os.
Kikiáltási ár: 4.200 Ft
KOMPÓTOS KÉSZLET
139. tétel
KOMPÓTOS KÉSZLET
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, 6 személyes, 7 db-os, aranyozott és színes virág- és lepkemintás díszítéssel.
Kikiáltási ár: 14.000 Ft
ÉTKÉSZLET
140. tétel
ÉTKÉSZLET
Műtárgyak
24 db-os, 6 darab lapostányér,6 darab mélytányér ,6 db süteményes tányér, 6 db kiegészítő, aranyozott és virágmintás díszítéssel.
Kikiáltási ár: 8.500 Ft
SÜTEMÉNYES KÉSZLET
141. tétel
SÜTEMÉNYES KÉSZLET
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, 6 személyes, 7 db-os, kék és aranyozott díszítéssel.
1900-as évek.
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
KÁVÉSKÉSZLET
142. tétel
KÁVÉSKÉSZLET
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, 6 személyes, 15 db-os, kék alapon aranyozott díszítéssel.
Kikiáltási ár: 4.800 Ft
ÉTKÉSZLET
143. tétel
ÉTKÉSZLET
Műtárgyak
Német, Echt Kobalt porcelán, 6 személyes, 23 db-os, leveses tál, 6 db mélytányér, 6 db lapos tányér, 6 db süteményes tányér, 4 db kiegészítő, kék alapon színes virágmintás és dúsan aranyozott díszítéssel.
Kikiáltási ár: 15.000 Ft
KÁVÉSKÉSZLET TÁLCÁVAL
144. tétel
KÁVÉSKÉSZLET TÁLCÁVAL
Műtárgyak
Czechoslovakia porcelán, 6 személyes, 15 db-os, középen romantikus jelenetes díszítéssel.
1900-as évek.
1 db csésze füle ragasztott.
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
TEÁSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
145. tétel
TEÁSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
Műtárgyak
Czechoslovakia porcelán, 6 személyes, 12 db-os, középen romantikus jelenetes díszítéssel.
1900-as évek.
Kikiáltási ár: 9.000 Ft
HANGULAT
146. tétel
HANGULAT
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfajansz, art deco stílus, piros mázzal.
Tervezte: Török János.
1960-as évek.
Magasság: 13,5 cm
Reprodukálva: Kovács Orsolya: Zsolnay Modern (Magánkiadás, Pécs, 2020), 126. old.
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
CSÓNAK TÁL
147. tétel
CSÓNAK TÁL
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfajansz, art deco stílus, piros mázzal.
Tervezte: Zumpfe Klára
Jelzett: arannyal, ZSOLNAY PÉCS öttorony.
1960-as évek.
Méret: 40x8,5 cm
Reprodukálva: Kovács Orsolya: Zsolnay Modern (Magánkiadás, Pécs, 2020), 131. old.
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
NYUGALOM
148. tétel
NYUGALOM
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfajansz, art deco stílus, piros mázzal.
Tervezte: Török János
Jelzett: arannyal, ZSOLNAY PÉCS öttorony.
1960-as évek.
Méret: 12,5x14x7 cm
Reprodukálva: Kovács Orsolya: Zsolnay Modern (Magánkiadás, Pécs, 2020), 124. old.
Kikiáltási ár: 16.000 Ft
VÁZA
149. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, aranyozott és színesen festett virágmintás díszítéssel.
Magasság: 13 cm
Kikiáltási ár: 3.200 Ft
VÁZA
150. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, színesen festett virág- és lepkemintás díszítéssel.
Magasság: 9 cm
Kikiáltási ár: 1.800 Ft
VÁZA
151. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, színesen festett virág- és lepkemintás díszítéssel.
Magasság: 16,5 cm
Kikiáltási ár: 3.800 Ft
KASPÓ
152. tétel
KASPÓ
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, kerek forma karéjos peremmel, színesen festett virág- és lepkemintás díszítéssel.
Méret: 7x13 cm
Kikiáltási ár: 4.400 Ft
VÁZA
153. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, színesen festett virágmintás díszítéssel.
Magasság: 20 cm
Kikiáltási ár: 2.600 Ft
OLVASÓ NŐ
154. tétel
OLVASÓ NŐ
Műtárgyak
Hollóházi porcelánfigura.
Magasság: 37 cm
Kikiáltási ár: 3.200 Ft
VÁZA
155. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfajansz, színes mázzal, táncoló alakokkal.
Tervezte: Török János.
Jelzett: kékkel, öttorony Pécs.
1960-as évek.
Magasság: 41 cm

Reprodukálva: Kovács Orsolya: Zsolnay Modern 1953-1990 (Magánkiadás, Pécs, 2020), 104. old.
Kikiáltási ár: 22.000 Ft
NŐ NAPERNYŐVEL
156. tétel
NŐ NAPERNYŐVEL
Műtárgyak
Hollóházi porcelánfigura.
Magasság: 41 cm
Kikiáltási ár: 3.600 Ft
KASPÓ
157. tétel
KASPÓ
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, zöld eozinmázas díszítéssel.
Magasság: 8 cm
Kikiáltási ár: 7.000 Ft
KÚT
158. tétel
KÚT
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfajansz, zöld eozinmázzal.
Jelzett: Zsolnay Pécs öttorony Made in Hungary.
Magasság: 14 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
KISLÁNY KOSÁRRAL
159. tétel
KISLÁNY KOSÁRRAL
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, zöld eozinmázas díszítéssel.
Méret: 8x12x7 cm
Kikiáltási ár: 7.000 Ft
NŐ LEGYEZŐVEL
160. tétel
NŐ LEGYEZŐVEL
Műtárgyak
Hollóházi porcelánfigura.
Magasság: 27 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
LIBÁT TÖMŐ LÁNY
161. tétel
LIBÁT TÖMŐ LÁNY
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfigura.
Méret: 17,5x18x17 cm
Kikiáltási ár: 7.500 Ft
KOTTÁT OLVASÓ NŐ
162. tétel
KOTTÁT OLVASÓ NŐ
Műtárgyak
Hollóházi porcelánfigura.
Magasság: 23 cm
Kikiáltási ár: 1.800 Ft
FOCISTA
163. tétel
FOCISTA
Műtárgyak
Hollóházi porcelánfigura.
Magasság: 28 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
NŐ GALAMBBAL
164. tétel
NŐ GALAMBBAL
Műtárgyak
Hollóházi art deco porcelánfigura.
Magasság: 34,5 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
PINGPONGOZÓ NŐ
165. tétel
PINGPONGOZÓ NŐ
Műtárgyak
Hollóházi porcelánfigura.
Magasság: 20,5 cm
Kikiáltási ár: 1.800 Ft
ÚJPÁL GYÖRGY - Lány virágcsokorral
166. tétel
ÚJPÁL GYÖRGY - Lány virágcsokorral
Műtárgyak
Festett kerámia.
Jelzett: belül, Ujpál
Magasság: 26 cm
Kikiáltási ár: 3.800 Ft
TÓTH VALÉRIA (1943- ) - Ülő aktok
167. tétel
TÓTH VALÉRIA (1943- ) - Ülő aktok
Műtárgyak
Hollóházi biszkvit porcelánfigura.
Jelzett: alján, Hollóháza és oldalt, Tóth Vali
Fazonszám: 8231
Méret: 24x24x17 cm
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
MÉSZÁROS GÉZA (1918-1987) - Hercegnő
168. tétel
MÉSZÁROS GÉZA (1918-1987) - Hercegnő
Műtárgyak
Mázas kerámia.
Jelzett: alján, MÉSZÁROS G BUDAPEST HUNGARY.
Magasság: 27 cm
Kikiáltási ár: 8.500 Ft
LESENYEI MÁRTA (1930- ) - Ülő fiú
169. tétel
LESENYEI MÁRTA (1930- ) - Ülő fiú
Műtárgyak
Terrakotta kisplasztika.
Jelzett: hátul, Lesenyei M.
Magasság: 27,5 cm
Kikiáltási ár: 8.500 Ft
H. RÁHMER MÁRIA (1911-1998) - Fejkendős leány
170. tétel
H. RÁHMER MÁRIA (1911-1998) - Fejkendős leány
Műtárgyak
Festett mázas kerámia.
Jelzett: hátul, H. Ráhmer
Magasság: 24 cm
Kikiáltási ár: 16.000 Ft
BOZSIK KÁLMÁN (1872-1959) - Füles kínáló
171. tétel
BOZSIK KÁLMÁN (1872-1959) - Füles kínáló
Műtárgyak
Mázas keménycserép, talpas áttört ovális forma színesen festett virágmintás díszítéssel.
Jelzett: benyomott, BOZSIK KUNSZMÁRTON
Méret: 22,5x31x13 cm
Kikiáltási ár: 22.000 Ft
H. RÁHMER MÁRIA (1911-1998) - Ülő akt
172. tétel
H. RÁHMER MÁRIA (1911-1998) - Ülő akt
Műtárgyak
Festett mázas kerámia.
Jelzett: talapzaton, H. Ráhmer
Méret: 17,5x18 cm
Apró csorbulással.
Kikiáltási ár: 11.000 Ft
KOVÁCS ÉVA (1938-2017) - Angyalka
173. tétel
KOVÁCS ÉVA (1938-2017) - Angyalka
Műtárgyak
Kerámia.
Jelzett: ruháján hátul, K. É.
Magasság: 12 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
GYŐRBÍRÓ ENIKŐ (1932-1999) - Lány virággal
174. tétel
GYŐRBÍRÓ ENIKŐ (1932-1999) - Lány virággal
Műtárgyak
Festett kerámia.
Jelzett: belül, Gy. E.
Magasság: 23 cm
Kikiáltási ár: 3.800 Ft
GYŐRBÍRÓ ENIKŐ (1932-1999) - Anya gyermekével
175. tétel
GYŐRBÍRÓ ENIKŐ (1932-1999) - Anya gyermekével
Műtárgyak
Festett kerámia.
Jelzett: belül, Gy. E.
Magasság: 29 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
GYŐRBÍRÓ ENIKŐ (1932-1999) - Anya gyermekkel
176. tétel
GYŐRBÍRÓ ENIKŐ (1932-1999) - Anya gyermekkel
Műtárgyak
Festett kerámia.
Jelzett: alul, GYE
Méret: 21x20 cm
Kikiáltási ár: 8.000 Ft
BOZSIK KÁLMÁN (1872-1959) - Füles váza pár
177. tétel
BOZSIK KÁLMÁN (1872-1959) - Füles váza pár
Műtárgyak
Mázas keménycserép, kerek talpon álló kecses füles forma növényi mintás díszítéssel.
Jelzett: benyomott, BOZSIK KUNSZMÁRTON
Magasság: 28 cm
Kikiáltási ár: 38.000 Ft
BOZSIK KÁLMÁN (1872-1959) - Kancsó
178. tétel
BOZSIK KÁLMÁN (1872-1959) - Kancsó
Műtárgyak
Mázas keménycserép, kerek talpon álló kecses füles forma növényi mintás díszítéssel.
Jelzett: benyomott, BOZSIK KUNSZMÁRTON
Magasság: 44,5 cm
Kikiáltási ár: 34.000 Ft
VÁZA
179. tétel
VÁZA
Ezüstök
Kristály, ezüst talppal.
Dianás jelzéssel, P. V. mesterjeggyel.
1900-as évek eleje.
Magasság: 20 cm
Kikiáltási ár: 11.000 Ft
TALPAS BONBONTARTÓ
180. tétel
TALPAS BONBONTARTÓ
Ezüstök
Ezüst, 113 g, kerek talpon álló öblös forma eredeti csiszolt üvegbetéttel.
Dianás jelzéssel, P. T. mesterjeggyel.
1900-as évek eleje.
Méret: 11x12 cm
Kikiáltási ár: 22.000 Ft
VÁZA
181. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Kristály, ezüst talppal.
Dianás jelzéssel, P. V. mesterjeggyel.
1900-as évek eleje.
Magasság: 19 cm
Kikiáltási ár: 11.000 Ft
LEVÉLBONTÓ
182. tétel
LEVÉLBONTÓ
Műtárgyak
Ezüst nyéllel, fém pengerésszel.
Német 800-as finomsági jellel, H. B. mesterjeggyel.
1900-as évek eleje.
Hosszúság: 19,5 cm
Kikiáltási ár: 7.000 Ft
CUKORFOGÓ
183. tétel
CUKORFOGÓ
Ezüstök
Ezüst, 16 g, levél formájú fogórésszel, csavart és vésett növényi mintás díszítéssel.
Pesti Dianás jelzéssel, S. S. mesterjeggyel (1867-1937).
Hosszúság: 13 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
SZELENCE
184. tétel
SZELENCE
Ezüstök
Ezüst, 29 g, ovális kosárforma zsanéros nyitódású tetővel.
Mexikó, 925-ös finomsági jellel.
1900-as évek.
Méret: 5x4 cm
Kikiáltási ár: 7.000 Ft
SÜTEMÉNYES LAPÁT
185. tétel
SÜTEMÉNYES LAPÁT
Ezüstök
Ezüst, 36 g, angol fazonú nyéllel.
Pesti Dianás jelzéssel, N. H. mesterjeggyel (1867-1937).
Hosszúság: 20 cm
Kikiáltási ár: 8.500 Ft
KANCSÓ
186. tétel
KANCSÓ
Műtárgyak
Üveg, savmaratott díszítéssel.
1900-as évek.
Magasság: 30 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
BOROS KÉSZLET
187. tétel
BOROS KÉSZLET
Műtárgyak
Kristály, 6 személyes, 7 db-os, butella 6 db talpas pohárral.
1900-as évek.
Butella magassága: 29 cm
Poharak magassága: 14,5 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
VÁZA
188. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Kristály.
1900-as évek.
Magasság: 20,5 cm
Kikiáltási ár: 1.100 Ft
PEZSGŐS POHÁR, 6 DB
189. tétel
PEZSGŐS POHÁR, 6 DB
Műtárgyak
Színes üveg, tölcséres talpas forma.
XX. század.
Magasság: 21,5 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
VÁZA
190. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Kristály.
1900-as évek.
Magasság: 21 cm
Kikiáltási ár: 1.100 Ft
VÁZA
191. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Lila színű üveg.
1900-as évek.
Magasság: 13,5 cm
Kikiáltási ár: 1.100 Ft
KANCSÓ
192. tétel
KANCSÓ
Műtárgyak
Zöld színű üveg.
1900-as évek.
Magasság: 18 cm
Kikiáltási ár: 1.500 Ft
VÁZA
193. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Bordó csiszolt üveg.
1900-as évek.
Magasság: 13,5 cm
Kikiáltási ár: 800 Ft
BONBONIER
194. tétel
BONBONIER
Műtárgyak
Kristály, kerek forma levehető tetővel.
1900-as évek.
Méret: 7,5x13 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
BONBONIER
195. tétel
BONBONIER
Műtárgyak
Csiszolt üveg, tojás forma.
1900-as évek.
Méret: 6,5x10 cm
Kikiáltási ár: 600 Ft
KUGLÓF FORMA
196. tétel
KUGLÓF FORMA
Műtárgyak
Üveg.
1900-as évek.
Átmérő: 20 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
POHÁR
197. tétel
POHÁR
Műtárgyak
Üveg, savmaratott katonás díszítéssel, 1914 „A hű szövetségesek” felirattal.
Magasság: 9,5 cm
Kikiáltási ár: 1.800 Ft
KIÖNTŐ
198. tétel
KIÖNTŐ
Műtárgyak
Csiszolt üveg.
1900-as évek.
Magasság: 12 cm
Kikiáltási ár: 800 Ft
NŐ VIRÁGGAL
199. tétel
NŐ VIRÁGGAL
Műtárgyak
Tűzzománc falikép fa keretben.
Méret: 20x5 cm
Kikiáltási ár: 3.000 Ft
226 tétel
Tételek /oldal:
Kategóriák:
© 2015 - 2023 Villás Galéria Villás Galéria - Minden jog fenntartva Adatvédelmi tájékoztató
WebDeb
x x x