14. VILLÁS ADRIENN KAMARAÁRVERÉS

2022. december 5.

226 tétel
KÁRPÁTHY JENŐ  (1870-1950) - Halászcsónak
21. tétel
42x66,5 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Kárpáthy Jenő
Kikiáltási ár: 95.000 Ft
SÁGI SÁNDOR  (1917-2007) - Zátonyon a vitorlás, 1981
22. tétel
55,5x75,5 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Sági S. 1981
Kikiáltási ár: 24.000 Ft
VERESS GÉZA  (1899-1970) - Patakparti táj
23. tétel
70x50 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Veress Géza
Kikiáltási ár: 16.000 Ft
P. BAK JÁNOS  (1913-1981) - Virágcsendélet
24. tétel
50x40 cm, olaj, vászon
jel. j. l. P Bak
Kikiáltási ár: 28.000 Ft
WÜNSCHE RUDOLF - Kacsák, 1908
25. tétel
WÜNSCHE RUDOLF - Kacsák, 1908
50x70 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Wünsche Rudolf 1908.
Kikiáltási ár: 95.000 Ft
MIHÁLTZ PÁL  (1899-1988) - Nyári táj, 1955
26. tétel
80,5x100 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Miháltz Pál 955.
Kikiáltási ár: 110.000 Ft
PÁLNAGY ZSIGMOND  (1896-1959) - Virágos udvar
27. tétel
56x78 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Pálnagy
Kikiáltási ár: 85.000 Ft
FESZTY MASA  (1895-1979) - Fekvő akt, 1921 körül
28. tétel
66,5x93 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Feszty Masa

Kiállítva, reprodukálva: 24. csoportkiállítás: Magyar rézkarcolók egyesülete, Feszty Masa, Frank Frigyes, Szirt Oszkár, Berán Lajos. (Ernst Galéria, Budapest, 1923), illetve kiállítási fotón a Feszty Masa könyvben.

Kiállítva: Kivétel (Első magyar Látványtár, Tapolca-Diszel, 2008. 06. 21. - 2009. 06. 01.)
Kikiáltási ár: 85.000 Ft
ISMERETLEN FESTŐ  (1870-es évek) - Hegyvidéki táj
29. tétel
71,5x100 cm, olaj, vászon
jel. j. l. St. G… 187? Mari
Kikiáltási ár: 85.000 Ft
PÁLNAGY ZSIGMOND  (1896-1959) - Ősz a Monostori erdőben
30. tétel
60,5x80,5 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Pálnagy
Kikiáltási ár: 85.000 Ft
TORDAI SZÉKELY MIHÁLY  (1890-1940) - Vízparti táj
31. tétel
75x100 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Tordai Székely M
Kikiáltási ár: 32.000 Ft
SCHOLZ ERIK  (1926-1995) - Erdő
32. tétel
60x80 cm, olaj, farost
jel. j. l. Scholz
Kikiáltási ár: 55.000 Ft
ALBERTH FERENC  (1883-1959) - Erdőbelső patakkal
33. tétel
85x70 cm, olaj, vászon
jel. b. l. Alberth F.
Ho. a művész saját kezű feljegyzésével.
Kikiáltási ár: 75.000 Ft
BÖSZÖRMÉNYI VERESS ZOLTÁN - Keleti jelenet
34. tétel
60x80 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Böszörményi V Z.
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
HOLBA TIVADAR  (1906-1995) - Este a Dunán
35. tétel
60x80 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Holba
Kikiáltási ár: 22.000 Ft
SZEGVÁRI KÁROLY  (1920-2002) - Erdőrészlet alakokkal
36. tétel
60x80 cm, olaj, farost
jel. b. l. Szegvári K.
Kikiáltási ár: 32.000 Ft
P. KOVÁTS FERENC  (1911-1983) - Virágcsendélet
37. tétel
60x75 cm, olaj, vászon
jel. b. l. P. Kováts Ferenc
Kikiáltási ár: 120.000 Ft
ITÁLIAI FESTŐ (XVI. század) - Mária a gyermek Jézussal
38. tétel
46,5x38,5 cm, olaj, fatábla
Aukcionálva: Metayer Mermoz Aukciósház, Párizs (2018. 03. 14.)
Restaurált.
Kikiáltási ár: 28.000 Ft
TIHANYI JÁNOS LAJOS  (1892-1957) - Krumplihámozó
39. tétel
80x60 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Tihanyi J. Lajos
Kikiáltási ár: 22.000 Ft
SZTELEK NORBERT  (1884-1956) - Rózsák
40. tétel
29,5x35,5 cm, olaj, karton
jel. b. l. Sztelek
Kikiáltási ár: 46.000 Ft
226 tétel
© 2015 - 2022 Villás Galéria Villás Galéria - Minden jog fenntartva Adatvédelmi tájékoztató