213. tétel
ASZTALI ÓRA
Tűziaranyozott bronz tok aranyozott rátétes növényi mintás, lepkés és madaras díszítéssel, két oldalán álló angyal- és kutyafigurával. Római számos porcelán számlappal, működő szerkezettel, ingával, kulccsal.
Szerkezet jelzett: A. D. Mougin
Szerkezet száma: 482
Francia, 1800-as évek vége.
Méret: 29,5x24x10 cm
Kikiáltási ár: 180.000 Ft